G-share seznam co jde

Moderátor: blacker91

Odpovědět
henry33
Odborník
Odborník
Příspěvky: 363
Registrován: 09.březen 2010 - 20:08

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od henry33 »

Nie nie nie vzdy sa platilo 30$ gshare
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od bystrik »

Nazdar, gshare stálo na začiatku roku 2014 17 USD , po cca 2 mesiacoch to stúplo na súčasných 30 USD. Cena by mala byť vždy v prepočte podľa aktuálneho kurzu dolár versus euro podľa Európskej centrálnej banky.Momentálne mi vychádza za 30 USD podľa posledného kurzu ECB z piatka t.j. 10.4. 2015 suma 28 eur aj 38 centov, čiže ten zvyšok si pridáva nenažraný nový sprostredkovateľ , urobil si z toho biznis a vôbec nedodržuje aktuálny kurz ECB. Čo v začiatkoch gshare a ešte aj v minulom roku seriózny Čínsky sprostredkovateľ nikdy nerobil, nanajvýš to zaokrúhlil na celé eurá , ba stalo sa mi, že to bolo presne na centy podľa kurzu. !!! ...
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od bystrik »

Nazdar Ferino a prečo ho " vypínaš z elektriny ", veď už máš Dreamsky NXP 256 HD nejeden rok a vieš , že niekedy po odpojení od siete blbne, že ho musíš potom aj reštartovať. I toto sú tie spomínané " muchy " tohto prijímača, ale funkčné gshare to vynahrádza ...
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od barack »

Dnes som isiel na naspeť na betu19,je stym ozaj trošku problem.Daval som si stary setting z mojho stb pre betu19 a prijimač začal mrznuť pri prepinani na viaceto lnb,a to som ozaj poctivo urobil tovarko pred instal al po instal na 019.Po 2nasobnom tovarenskom som si musel vsetko naskenovať znovu.Teraz stb funguje perfektne.
To_ferko:zase si si vymyslel dobru bajku aby som sa zasmial,,,ked si stym nie spokojny zahod to do kukačky a vyrieši ti to všetky problemy :)
Pokial v nxpečku nebudeš mať s/n,,, platne v databaze serveru,nikdy ti to poriadne nepojde a možeš sa stym hrať donekonečna.
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od barack »

ferko1237 píše:no ale teraz pravdu nemaš lebo mne nelen že prepiše SN prijimača ale aj seting mi spadne a po vipnuti zo siete ked prijimač znovu nabotuje linux tak mi piše žiadný kenal nenalezen aj čas mi stale neukazuje spravne
Tak toto je perlička čo si vymyslel,škoda by bolo keby si to zmazal,,,tejto myslienke dava 10/10 bodov,,,asi navrhnem admistratorovi fora urobiť suúťaž o najväšči hlod fóra,,,verím že by si mal prvých 5miest :shock:
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od barack »

Tak ferko1237 teraz si ma vytočil za toho AMETERA,,Som ochotny ti uveriť že sa ti nxpečko rozladi a to preto že mu "nakladaš viacej ako unesie"To že sa ti rozhodi settieng može byť sposobene tým že stb maš napojený na motor.Ja pre tento prijimač uznavam len jednu teoriu a to je pevne upnutie paraboly a prepinanie cez diseq.Po vypadku prudu ti stb zblbne,,setting ti nesedí?Neskušal som tvoj seting čo si upol ale ak to maš na motor,tam može byť chyba.Len pre motiváciu,,ja mam stb napojeny na diseq 4lnb,,,PRVY koaxial,,,prepinanie funguje bezchybne+DRUHY koaxial mam na astru28,2,,,solo to pre prijem skyuk sd,,,fachči skysport1,2,3,4,F1,,british esp1,2 atd a tento si zapajam ked chcem niečo pozrieť na astre28,2 s tym že si prehodim koaxiale cez koncovky na vsunutie čo mam namontovane na nxpeču pre vstup koaxial-samica ,,,samce mam zase na 2koaxial kably - 2ks,,Možno sa to niekomu zda pracné ale mne nxpečko takto funguje bezchybne.
blacker91
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 351
Registrován: 08.prosinec 2008 - 12:02
satelitni prijimac: Dreambox 920
Bydliště: Vysočina

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od blacker91 »

Nerozciluj se kvuli ferkovi to stejne nema cenu :ROFL:
Dreamsky DSR-7500 a Dreamsky DSR-7000
Dreamsky NXP 256
blacker91
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 351
Registrován: 08.prosinec 2008 - 12:02
satelitni prijimac: Dreambox 920
Bydliště: Vysočina

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od blacker91 »

Zdravim :) Takze jsem nahral betu 0.20 do NXP. Postup: Tovarni nastaveni -> Hard reset -> nahrani FW ->tovarni nastaveni ->naladeni astry 23.5. Vse bezi jak ma prijmac bezi svizne. Jen se mi nechce pripojit Gshare. Uz ho nemam na prijmaci aktivni takze me to nejak moc netrapi ale nevim cim to je. Navic se mi u Gshare zda ze bylo promazane co se tyce serveru kam se ma pripojit. U predchozi verze na serveru 40 pri proklikani nahoru dolu bylo videt ze tam jde neco menit ale nevlezlo set o na displej tady tahle moznost neni. Treba je to schvalne nevim kazdpadne prijmac bezi a to je hlavni :)
Dreamsky DSR-7500 a Dreamsky DSR-7000
Dreamsky NXP 256
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od barack »

Ok,blacker91, diky za test.To keď sa ti pripojí gee,to by si naozaj pozeral,jak všetko slape,,, tak keď dojde balance
treba sa správne rozhodnúť,momentálne je radosť pozerať cez toto zariadenie.
Flinstoun

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od Flinstoun »

Zdravím - potřeboval bych pomoc. Právě jsem přes http://www.aboserver.com/ zaplatil g share na jeden rok. Vše v pořádku proběhlo. Ale skylink mě ani neťukne. prostě mrtvola. UPC jede . SW 1.60 ale ani na jiném to nejede. Ani po restartu se to nechytá. Díky za odpovědi.
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od bystrik »

Nazdar Flinstoun. Skúšal si tam dať FW Beta 019, tam ide na 23,5 E takmer všetko OK, /iba po poslednom preladení nejde napr. Leo a Discovery HD/ ...
Flinstoun

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od Flinstoun »

bystrik píše:Nazdar Flinstoun. Skúšal si tam dať FW Beta 019, tam ide na 23,5 E takmer všetko OK, /iba po poslednom preladení nejde napr. Leo a Discovery HD/ ...

Když tam dám 0.19 tak mi ani nenaskočí na 40 serveru udaje. Prázdná obrazovka. Vše dělám správně.
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od barack »

Dalšie nxp rebeluje?Ak ti nabehli jupici,služba musi byť aktivna,tam by nemal byť problem ale možeš si overiť službu podla s/n na http://charge-ser.dyndns.biz/#.Beta 0,19 ma ine graficke zobrazenie ako dreamsky fw,ale datumi začatia,ukončenia služby tam musia byť.Urobil si tovarenske nastavenie po preinštalovani fw,to treba,ked sa ide z dreamsky fw na beta verziu 0,19.
Flinstoun

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od Flinstoun »

služba aktivní je// gshare valid period is 2011-02-06 13:00:00 -- 2016-04-30 00:00:00//. Po přeinstalaci provedeno tov. nastavení .Přesto se mi na 40 serveru zobrazí jen prázdná obrazovka. Všechny ostatní ano. Už nevím kde by mohla být chyba.
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od barack »

Je to zaujimave že to to nejde,a ked ideš do menu_nastavenie internetu,ip,dns,brana atd položky,,,vypisuje ti že box je pripojeny do netu,,,server vypisuje že je spojený.Možeš spraviť fotky,40server a tabulku v menu nastavenie internetu?a uložiť sem?
Flinstoun

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od Flinstoun »

Tak , už jsem to zprovoznil. Nahrána beta verze 0.19 a znovu naskenovány programy. I když 40 server je prázdný(jako obrazovka) platnost mi tam naskočila a rozběhlo se všechno!! Ale až po novém naskenování. pokud nahraji starý seting nic nejede.
Flinstoun

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od Flinstoun »

ferko1237 píše:no vi ste ale amatéri
Proč myslíš že jsme amatéři.
par
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 01.srpen 2007 - 18:52

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od par »

Flinstoun píše:
ferko1237 píše:no vi ste ale amatéri
Proč myslíš že jsme amatéři.
Prečitaj si troška viac prispevkou.Ferko je taky maskot fora. Vesela kopa prijemny človek ktory stale vtipkuje a bavi harcovnikov. :!: :D
blacker91
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 351
Registrován: 08.prosinec 2008 - 12:02
satelitni prijimac: Dreambox 920
Bydliště: Vysočina

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od blacker91 »

Zdravim tak pres http://www.aboserver.com/ se mi podarilo prodlouzit gshare a to uspesne :) Ale s betou 0.20 mi SL nebezi ani jeden program jine druzice jsem nezkousel zatim
Dreamsky DSR-7500 a Dreamsky DSR-7000
Dreamsky NXP 256
Flinstoun

Re: G-share seznam co jde

Příspěvek od Flinstoun »

SL v beta 0.19 jde. (a beta 0.20 existuje) ?? Nikde jsem ji neviděl.
Odpovědět

Zpět na „Dreamsky“