AMIKO ALIEN 2

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
Demont
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: 25.srpen 2010 - 15:50

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Demont »

Veteráni i začátečníci, jste někdo schopen okomentovat ty mé 2 foto, než zapadnou na minulou stránku? Proč tam nemám ty položky na mazání a přesun kanálů k editaci buketů ? Já jen že to je nainstalované z těch doporučených image, co mi tu pořád mlátí někdo o hlavu... vidělo to už 30 lidí a nikdo nemá komentář...
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od tras »

Ľudia už nereaguje, k ničomu to nevedie. :znonek:
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
Uživatelský avatar
nasgul88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 21.listopad 2011 - 18:09
satelitni prijimac: GigaBlue Ultra HD

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od nasgul88 »

Nazdar Dement ci ako sa to volas. Je tu plno zaciatocnikov ako som napr. aj ja, rozbehal som AA2 zhruba po tyzdni studii a pokusov a mozem povedat ze vsetko slape ako ma. A to som ani nepotreboval linky na download ,predsa ked vies aku verziu potrebujes ,tak kazdy schopnejsi IT dokaze najst na nete ,co potrebuje.
Precital som celu tu tvoju debatu ,vela ludi ti tu chcelo pomoct ci uz odkazmi alebo priamo postupmi ale je to ako hrach o stenu hadzat. Ty si aj tak budes mliet svoje a nebudes nikoho pocuvat.
Ospravedlnujem sa za tento zbytocny prispevok ale uz mi to nedalo a musim povedat ze si primitiv. To je vsetko.
GigaBlue Ultra HD , OpenATV 5.3
Amiko Alien 2 Twin , PKT Hyperion v5.3 SVN-3401, Oscam 11198, Spark 1.2.80
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od efendy55 »

Demont píše:Veteráni i začátečníci, jste někdo schopen okomentovat ty mé 2 foto, než zapadnou na minulou stránku? Proč tam nemám ty položky na mazání a přesun kanálů k editaci buketů ? Já jen že to je nainstalované z těch doporučených image, co mi tu pořád mlátí někdo o hlavu... vidělo to už 30 lidí a nikdo nemá komentář...
to je v poriadku ukazuje ti to preto že tam proste nemáš vytvorený žiadne ,, oblúbené " alebo TV User Bouquets . dal si tam ten seting čo som ti poslal ? len tak na skúšku . pravdepodobne si stlačil na d.o. chanel list / červené tlačítko a v tedy sa ti ukáže také menu ako tebe . ked stlačíš na d.o. chanel list/ modré tlačítko a potom menu tak až v tedy sa ti ukáže to menu ktoré potrebuješ . aspon to tak funguje na image čo som si všimol .
Naposledy upravil(a) efendy55 dne 12.prosinec 2013 - 20:49, celkem upraveno 1 x.
Všetko 4K
Uživatelský avatar
frry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 02.říjen 2009 - 21:21

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od frry »

Máš se co ještě učit
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
frry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 02.říjen 2009 - 21:21

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od frry »

Jo a motor ve Sparku v USALS točí jak zjednanej.
Demont
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: 25.srpen 2010 - 15:50

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Demont »

nasgul88 píše:Nazdar Dement ... musim povedat ze si primitiv. To je vsetko.
Díky za potvrzení mých slov, že tu umíte jen urážet, vysmívat se a navážet se do těch, kdo hledají pomoc. Tak jako řada ostatních, na mé screeny a topic nereaguejš, ale musíš si spravit své mindráky a pohonit EGO urážkou někoho jiného, kdo ti nic špatného nenapsal... aniž bys pochopil podstatu jeho sdělení na 3 stánkách zpět. Ta podstata je, že se můj Alien 2 Triple+ chová jinak, než všichni předpokládají, že se má chovat, když do něj nahraju image E2 který mi odkázali a doporučili. Takže se dál nehneme s podobnou tlupou ignorantských primitivů. Ale mám i pozitivní zprávu: Dodavatel (velkoobchod) se k tomu postavil čelem a zítra mu to mám dovézt. Takže buď to nastaví tak, aby ve Sparku fungoval USALS a internet současně, nebo to tam nechám a budu chtít zpět peníze. Skvělé řešení ne? \:D/ Další pozitivum týdenních dialogů zde je, že kdybych potřeboval najít partu sebestředných zakomplexovaných debilů, tak vím, kde je mám hledat... :ROFL:
Mira.cz
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 117
Registrován: 02.září 2007 - 15:09
satelitni prijimac: VU+
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Mira.cz »

mmiriboy píše:Jasné tušenie som mal aj ja, len má hnevá, že si "Demont" myslí, že my všetci sme tu iba na to, aby sme tu všetkým nováčikom "zobali z ruky" a kŕmili sa tými "zbytkami obeda, čo nám sem niekto podhodí"!
Každý máme svoju hrdosť :!:
A samozrejme rady, príspevky, či pobyt na tomto fóre je pre každého z nás koníčkom, ktorý tak ako aj práca - hrátky z vlastným stb sú pre nás skalných formou sebauspokojenia a relaxu!

Tak tohle si napsal skvěle !!!! :clapping: :good: :good: :good:
A samozrejme rady, príspevky, či pobyt na tomto fóre je pre každého z nás koníčkom, ktorý tak ako aj práca - hrátky z vlastným stb sú pre nás skalných formou sebauspokojenia a relaxu!
MULTIFEED 13E - 19,2E- 23,5E-28,2E ----server on ubuntu-13.04-server-i386-Argolis SmarGo SmartReader Plus, přijímač: Vu Zero-OpenPli 4, Vu Zero 4k - Vti ,Axas His 4K Combo-openATV
Demont
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: 25.srpen 2010 - 15:50

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Demont »

frry píše:Jo a motor ve Sparku v USALS točí jak zjednanej.
Josně že točí ale někam směrem Amerika, když první východní pozici svého umístění tam můžu zadat 100E !!! Bavím se o Sparku 1.2.69 staženého zde http://sat-support.tv/?a=downloads&dir=93 podle doporučení technika dodavatele, tedy odborníka :ROFL:
Demont
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: 25.srpen 2010 - 15:50

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Demont »

frry píše:Máš se co ještě učit
Skvělé ! Další fotka bez komentáře od dalšího slaboduchého... Takových tu je už 100 stránek... I já jsme sem umístil mé fotky ztoho, co jste doporučovali nainstalovat, veteráni ! :ROFL:
Nic, škoda času tady, jdu do hospody... čago chalani... \:D/
Uživatelský avatar
Inuita
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 16.březen 2013 - 13:32

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Inuita »

Demonte, Já jsem se koukal na ty tvé obrázky a mám naprosto stejnou E2 Hyperion3 jako ty,tak mě tu neočerňuj. Ta volba vymazat,přemístit atd.se nabízí pouze v nějakém vytvořeném buketu,ne ve volbě satelit,nebo poskytovatel. :!:
Amiko Alien2 Triple Plus S2/S2/DVB-T2< > Spark 1.2.74< >PKT Hyperion v.4 SVN-2874 < > Oscam v.9991< >skylink ICE
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od efendy55 »

ved presne to som mu písal v mojom predošlom a upravenom príspevku hore . :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
frry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 02.říjen 2009 - 21:21

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od frry »

Už ho nechte.At to vrátí a čumí do kamen.
L0th4r
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 10.listopad 2013 - 17:18

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od L0th4r »

L0th4r píše:Ahoj, nevite co by mohlo zpusobovat obcasne zrneni tv pri HD programech, ale jen kdyz dam napr. info nebo menu,kdyz neco delam a na pozadi mi bezi HD program.Samotny HD bez menu bezi v poradku. Myslel jsem, ze to bude procesorem,ale ten ma max.zatizeni 40% pri HD napr.12 000kb/s
Dela to je obcas, ne porad.Hyperion v3
Uz jsem na to prisel, nebo alespon to pomohlo :) .Prepnul jsem obnovovaci frekvenci ze 60Hz na 50Hz. Vsem diky za jine varianty reseni problemu.
video: PANASONIC TX-P65ST50, MEDE8ER MED600 X3D/WP, VU+ Uno 4k VTI 13.0.9
audio: Ceeroy 8090, h/k hkts 60, Marantz 2220b, h/k 171, Pioneer n-50
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od mmiriboy »

Demont píše: Skvělé ! Další fotka bez komentáře od dalšího slaboduchého... Takových tu je už 100 stránek... I já jsme sem umístil mé fotky ztoho, co jste doporučovali nainstalovat, veteráni ! :ROFL:
Nic, škoda času tady, jdu do hospody... čago chalani... \:D/
Veľa rečí, málo skutkov, resp. na teba je veeeľmi vhodné to české porekadlo: Dejte mi lidi, já to udělám!
A dúfam že si riadne zapil to zúfalstvo v tej hospode až do úplného bezvedomia od jedu, že akí sme všetci hlúpi, neschopní, namyslení a neochotní ti pomôcť, či je to aktuálny obraz tvojej vlastnej neschopnosti a demencie?! Inak ten chľast určite vyrieši všetky tvoje problémy! Len tak ďalej!
Nech sa darí...
:poklona:
P.S. Skús túto web stránku, určite ti pomôžu a poradia:
http://www.plbohnice.cz/
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Demont
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: 25.srpen 2010 - 15:50

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Demont »

@ mmiriboy
Na tebe nemá smysl ani reagovat, ty zasereš 1/2 sránky jen svým podpisem a pláčem o svém EGU, vela rečí málo skutkov sedí fakt na tebe a většinu veteránů stačí číst dozadu těch 102 stránek, kde jste za 1,5 roku nebyli schopni dát jeden ucelený návod na zprovoznění Alien2 a 95% všech bajtů tvoří vaše seznamy majeteku a odkazy "čítaj....", případně osobní urážky. To je pro mě "výsledek" a skóre kterého jste dosáhli za 1,5 roku. Pokud podáte informaci, tak poloviční nebo chybnou a páčit to heverem, sorry... čas je drahá věc a komunitní spolupráce vypadá jinak... Přednášky o neschopnosti, včetně urážek o demenci si nechej pro sebe, zdá se, že nic jiného než urážet a vysmívat se neumíš... Je to ale tvá vizitka, já jsem zvyklý věci řešit a v určité fázi, když to nejde a není šance, tak jsem schopen to přiznat a hledat jinou cestu, ne si nalhávat, že z houna upletu bič a tvrdit ostaním, jak jeto výborné a super, když jsme se k té polofunkci dobabral po roce zase jen opisováním omylů druhých...
Buď mi dodavatel dnes ukáže že to řešení má, nebo přizná že to je softwarově i HW nedodělek a vrátí prachy. Trochu smutné 1,5 roku po uvedení produktu na trh, ale je to realita... Spark 1.2.69 vydaný po 1,5 roce obsahuje základní chyby, které jsou důkazem, že to u výrobce nikdo netestuje a je jim to úplně jedno, halvně prodat krabice a vydělat na chiméře Linuxu a blbosti kupujících... Tak příjemnou zábavu s touto krabicí, která plně odpovídá svému názvu Alien... :ROFL:
Demont
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: 25.srpen 2010 - 15:50

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Demont »

Inuita píše:Demonte, Já jsem se koukal na ty tvé obrázky a mám naprosto stejnou E2 Hyperion3 jako ty,tak mě tu neočerňuj. Ta volba vymazat,přemístit atd.se nabízí pouze v nějakém vytvořeném buketu, ne ve volbě satelit,nebo poskytovatel. :!:
Ale tuto ZÁSADNÍ informaci tady vidím poprvé, takže v satelitu nebo poskytovateli si stejně editovat nemůžu tak jako ve Sparku, musím si je komplet zkopírovat do buketu a tam teprve editovat. Takže zase polofunkce a efekt žádný, protože stejně se musím při výběru do buketu hrabat OPAKOVANĚ celým smetištěm nerozkódovatelných stanic konkrétního satelitu nebo poskytovatele a to stále dokola při výběru stanic pro každý buket, když si chci uspořáda, sport, filmy, zprávy, česky, anglicky, německy, francouzsky, rusky (takže některé stanice patří do více buketů současně, potřebuju si ověřit různé jazyky zvuku atd. u přijímače, proto NE editace z PC). Furt se musím hrabat celým smetištěm satelitu a poskytovatele, nemůžu si ho nejdřív promazat jen na stanice, které mě zajímají a které umím rozkódovat a dál už při buketech pracovat jen s nimi. Takže to ztrácí úplně ten efekt, o který mi šlo a na který jsem zvyklý z laciných přijímačů (má ho i spark), nejdříve si to pročistit a dál do oblíbených třídit jen z těch pro mě zajímavých, bez nerozkódavatelných. V tomto je tedy pro mě Enigma nepoužitelná a Spark zase neumí USALS (opět mi tu nikdo nebyl ochoten odpovědět, se kterou verzí Sparku mu chodí USALS i Youtube současně), má stupidně prostorově ořezané menu, rolování názvů stanic v malých okénkách, přitom půl prázdné obrazovky... takže krabice jako celek s motorem nepoužitelná, vracím, neumí to za ty prachy to, co by mělo, pokud mě prodejce neukáže opak tím, že vyčaruje ze šuplíku jinou verzi software, která není běžně dostupná...
Uživatelský avatar
Inuita
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 16.březen 2013 - 13:32

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Inuita »

Demonte,to ten tvůj potenciální zákazník chce od toho stb všechno to co píšeš?Jestli je tak náročný,tak ať si koupí nějaký dělo za 10000-15000 Kč a ne ,,sračku" pro pobavení veteránů. :shock:
Amiko Alien2 Triple Plus S2/S2/DVB-T2< > Spark 1.2.74< >PKT Hyperion v.4 SVN-2874 < > Oscam v.9991< >skylink ICE
Demont
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: 25.srpen 2010 - 15:50

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Demont »

Inuita píše:Demonte,to ten tvůj potenciální zákazník chce od toho stb všechno to co píšeš?Jestli je tak náročný,tak ať si koupí nějaký dělo za 10000-15000 Kč a ne ,,sračku" pro pobavení veteránů. :shock:
Tak jak jsem psal, jeden jsem chtěl pro zákazníka, druhý pro sebe. Ale pokud nebudu spokojen já, nebude ani on. Já mu prostě neprodám sračku, o které sám nejsem přesvědčen, že je dobrá. Já nemám zapotřebí aby mi volal každý den, že něco nejede. Dnes jsem to nechal u dodavatele na reklamaci a v pondělí se mi ozvou, co se s tím dá dělat... Tak nějak předem už přiznali, že "tam asi bude chyba v software". Tak jestli místo testování ve fabrice to testují až na zákaznících podle reklamací, tak potěš koště... Na druhé straně, mám aspoň volný víkend. Pustím se do Oscamu v Tomato linuxu v routeru Asus 500 . Tam už mi zbývá "jen" to nastavit. 8) Ale na to je tu jiné diskuzní vlákno, tak doufám, že tam nepotkám stejně namyšlené lidi, jako tady, kdybych potřeboval pomoct [-X :D Ale vážně, musíte uznat, že tady vypáčit informaci, že editovat lze jen bukety a ne satelity a poskytovatele, to byl porod značně bolestný a skoro tekla i krev... mě to ani ve snu nenapadlo, že když někdo zavede funkci editace, tak jen pro některé případy. :D Mimochodem jsme si ji ráno vzakoušel aje to dost nepoužitelné. Kdž cheš posunout kanál, tak nejdřív to musí "povolitL a tím si současně zamkneš ostatní položky menu, než to zase zakážeš. To fakt vymyslel dement, zlatý Spark a nelinuxy z tohoto pohledu... Sparkovi by stačilo spravit skin a USALS a byl by dobrý...
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od tras »

Hľadaj chybu v sebe, V Sparku funguje ucals ako v každom inom prijimaci. Nedal si si amercku verziu FW? Prečítajú si všetko v tomto vlakne od kedy tu pises.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“