ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
L_TOMAS
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 24.říjen 2022 - 20:13

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od L_TOMAS »

No na tom turkovi to ešte cca pred dvomi mesiacmi fungovalo OpenATV7.2 + archiv 1.6x a antik
Potom nastala tma cez userbouguet antik, tak som skúsil cez plugin a nič.
Potom aktualizacia na verziu 2.X - pád, nová inštalácia 7.3 + antik 2.5- pád. Nahratie starej funkčnej zálohy - nič.

Robí to iba doplnok antik, nebude to skôr antikom, či nezmenil nejako stream, alebo kodek, alebo niečo, čo už tento procesor nedá? A môžu mať teoreticky problém všetky boxy s týmto procesorom a je jedno z ktorej časti sveta sú?

Ale to sa už asi netýka tohto pluginu, takže to už asi sem nepatrí. Ešte keď bude na to vhodná doba skúsim iný image.

Ďakujem.
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

Mas SK region a pozeras to na SK ?
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

L_TOMAS píše:No na tom turkovi to ešte cca pred dvomi mesiacmi fungovalo OpenATV7.2 + archiv 1.6x a antik
Tak toto je tá najpodstatnejšia informácia. Verzia 1.x bola o niečom úplne inom. Záver je, že na tom Octagone verzia 2.x nikdy nefungovala. Dôvod je nekompatibilita procesora, nakoľko antik doplnok potrebuje binárny komponent, ktorý zjavne s týmto procesorom nie je kompatibilný. Keďže to nemám na čom otestovať, tak záver je, že to na tomto prijímači podporované nebude. Robiť naslepo akékoľvek úpravy je nereálne.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
L_TOMAS
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 24.říjen 2022 - 20:13

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od L_TOMAS »

No ono to už nejde ani v 1.6 - len nespadne enigma, ale ani obraz, ani zvuk.... nič, preto som to aktualizoval.
Ani stará funkčná záloha 7.2 nefunguje, teda antik nefunguje. Je to len problém antik.

Ešte aby som to upresnil, mám AntikSAT - pohoda a ktomu je IPTV. Neviem či je to to isté ako AntikTV IPTV. Ale fungovalo to.

A ešte jeden postreh, prestalo to fungovať zhruba v období, keď dali nový WebTV a vyšla nová apk. Preto, či nezmenili niečo u seba...
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

Áno zmenili niečo a funguje to už len v najnovšej verzii.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
L_TOMAS
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 24.říjen 2022 - 20:13

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od L_TOMAS »

Ďakujem za info, mal som to podozrenie, aj som to napísal pár príspevkov naspäť, len som to potreboval preveriť, že problém je na "opačnej strane kábla".

Inak ten archív 2.x a ostatné doplnky, čo som testoval na tomto boxe šlapú OK.
asfyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 29.květen 2011 - 8:52

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od asfyx »

ahoj skyjet,asi pred tyzdnom som ti pisal o chybe magio go,no a teraz je to v E2 total mrtve,ci by si na to nekukol dik,v appke na tv android to ide v pohode vsetko,dik za tvoj cas ked to kuknes,14.11 2023 to islo teraz je to mrtve
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

Pravdepodobne opäť zmena na ich strane. Teraz tu appku pre android aktualizujú každú chvíľu. Keď si nájdem čas, tak na to pozriem ...
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
asfyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 29.květen 2011 - 8:52

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od asfyx »

ano,mas pravdu android tv ma vyzval na aktualizaciu,dik za tvoj cas a ked to v E2 poriesis tiez ti dakujem
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

Magio je opravené. Pridal som tam automatickú kontrolu najnovšej verzie android appky, takže to snáď bez aktualizácie vydrží dlhšie. Na to aby fungovala automatická kontrola je potrebné mať nainštalovaný BeautifulSoup4. V aktuálnych verziách distribúcii s tým problém nie je a nainštaluje sa to automaticky. Starožitnosti s tým však budú mať problém a bude to tam fungovať do nasledujúcej aktualizácie android appky.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
asfyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 29.květen 2011 - 8:52

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od asfyx »

ahoj skyjet,uz to ide na E2 v pohode,dakujem ze si to rychlo dal dokopy,este raz dik
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

Ak chce niekto, kto ma českú O2 TV podporiť vývoj, tak by som potreboval prihlasovacie údaje. Rátajte tým však s tým, že ich potrebujem minimálne na mesiac (vzhľadom na málo voľného času). Mám rozpracovanú podporu pre O2 TV 2.0 ktorú je nutné spraviť vzhľadom na to, že O2 prechádza na novú platformu a je len otázkou času kedy starú platformu vypnú. Pri účte ktorý som mal k dispozícii už predplatné skončilo, takže tam beží len info kanál. Ideálne by som potreboval, aby tam bol O2 Sport balík kvôli podpore multidimenzie (prepínanie pohľadov kamier).
Zatiaľ sa mi podarilo rozbehať podporu pre Live TV. Streamy sú vo formáte MPEG-DASH, no fungujú na moje prekvapenie bez problémov. Pokiaľ tam nezapnú DRM, tak by to malo byť použiteľné. Pôvodne som to chcel len upraviť aktuálny doplnok tak, aby podporoval aj novú O2TV, no nakoniec bude jednoduchšie spraviť komplet nový doplnok. Tých rozdielov už tam je na pozadí naozaj dosť.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

Ja ti dám prístup do O2 , sú tam aj športové kanály . Viac na PM
PeterKo12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 22.listopad 2023 - 15:22

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od PeterKo12 »

Dobrý deň.
Som tu nový, tak sa vopred ospravedlňujem ak budem komunikovať od veci. Predvčerom som si na STB Gigablue X3 4K aktualizoval OpenATV na verziu 7.3. Prestalo mi ale fungovať cez Archiv CZ/SK Magio GO.
Nižšie zasielam nastavenia. Ak ešte treba niečo doplniť dajte prosím vedieť.
Ďakujem za každú radu.


PK
Přílohy
20231121_170951.jpg
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2739
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od EnoSat »

staci si precitat prvy prispevok co sa ma prilozit ku sprave :book:
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
Ostrovid
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 160
Registrován: 08.červen 2023 - 12:16

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od Ostrovid »

PeterKo12 Teraz som to skusil a Plugin Magio GO aktualnej verzie 1.12 ide u mna na OpenATV 7.3/7.4 bez problemov.
1_0_1_3394_C89_3_EB0000_0_0_0_20231122160522.jpg
1_0_1_3394_C89_3_EB0000_0_0_0_20231122160533.jpg
5002_0_0_0_0_0_0_0_0_0_20231122160617.jpg
Aku verziu mas ty ? Pytam sa preto, lebo v poslednej dobe autor robil upravy a opravy v tomto module.
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

Pokiaľ sa zariadenie identifikuje ako Android, tak streamy sú dostupné ako MPEG-DASH a na to treba nastaviť prehrávač na exteplayer3. Pre magio je ideálne nastaviť zariadenie na iPad, nakoľko potom sú streamy dostupné ako HLS s ktorým je na enigme najmenej problémov.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

Do testovacej aktualizačnej vetvy som pridal pridal nový doplnok pre O2 TV 2.0. Kto má zmigrovaný účet tak môže vyskúšať.
Čo funguje (teda aspoň by malo :) ):
  • Live TV
  • Archív
  • Multidimenzia v Live TV a archíve (treba stlačiť tlačidlo DOLE/HORE a v playliste sa zobrazia dostupné streamy z multidimenzie)
  • Komplet práca s nahrávkami
  • Vyhľadávanie v EPG
  • userbouquet + xmlepg
Problémy:
Streamy sú dostupné len ako MPEG-DASH. Live TV funguje relatívne bez problémov, no v archíve a nahrávkach mi v žiadnom prehrávači nefungovalo pretáčanie. Mám jeden nápad ako to skúsiť obísť, no či to pomôže zatiaľ neviem. Jediná možnosť momentálne je stiahnuť program na disk a prehrávať z neho. Ale na to bude potrebná aktualizácia archivczsk, lebo stabilná verzia čo je momentálne vonku zatiaľ nepodporuje sťahovanie MPEG-DASH. Aktualizáciu dám von keď sa k tomu dostanem a dokončím ju.
Prehrávanie programov pre dospelých som nemal možnosť vyskúšať.
Ak niečo nebude fungovať, píšte sem a nezabudnite poslať log.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od efendy55 »

ak sa smiem spýtať bude aj antik-cz ??? :thankyou:
Všetko 4K
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

Antik CZ normálne funguje. Akurát musíš byť v Českej republike. Je to obmedzenie/vlastnosť API antiku. Správa sa to rovnako ako ich oficiálna aplikácia pre android, smart TV, ...
Ak sa ti na tom niečo nepáči, tak kontaktuj zákaznícku podporu Antiku. Doplnok funguje s ich dovolením, takže musí rešpektovať ich pravidlá.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Odpovědět

Zpět na „Plugins“