ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od efendy55 »

no super, včera som riešil ten ich org. bazmek na cz tiež už nefunguje . museli mi ho doslova ušiť na dialku na mieru cez mac adresu. :D takže sme na slovensku asi v prdeli . :cry: skončí mi predplatné na antik-cz a už neobnovujem. čo už život ide dalej.....
Všetko 4K
PeterKo12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 22.listopad 2023 - 15:22

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od PeterKo12 »

Jasné beriem na vedomie. Polepším sa. [-o<
Na koniec sa mi to podarilo vyriešiť - v nastaveniach Magio go som zmenil v položke "Používať prehrávač" na exteplayer. Predtým som mal nastavený prehrávač na "predvolený".
PeterKo12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 22.listopad 2023 - 15:22

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od PeterKo12 »

Mám OpenATV na 7.3 a ako som písal, už som to rozchodil, keď som nastavil prehrávač na exteplayer. A áno mám nastavené predspracovanie streamov na MPEG-DASH.
Přílohy
20231122_185633.jpg
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

efendy55 píše:no super, včera som riešil ten ich org. bazmek na cz tiež už nefunguje . museli mi ho doslova ušiť na dialku na mieru cez mac adresu. :D takže sme na slovensku asi v prdeli . :cry: skončí mi predplatné na antik-cz a už neobnovujem. čo už život ide dalej.....
Beriem späť "všetko" čo som povedal. Našiel som chybu a vydal som von verziu Antik TV doplnku 2.6. Malo by tam fungovať aj prihlásenie do CZ ponuky so Slovenska a opačne.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od efendy55 »

super ....skvelá práca skyjet....... fachčí už aj cz verzia. :poklona: :Yahoo!:
ešte tak s kombinovať obe verzie do jedného...... :D
Všetko 4K
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

ceska IP a SK Antik hlasi stale chybu regionu.
Archiv 2.3.5 a plugin Antik 2.6.
Sat s OS 2.5 dream.
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

A nemáš náhodou spravenú rovnakú registráciu (s rovnakým mailom) v SK aj v CZ antiku? Lebo región sa vyberá automaticky podľa prihlasovacieho mena. Mal som tam pred tým chybu, že sa región vyberal anonymne a vtedy sa používa výber podľa IP krajiny v ktorej sa nachádzaš.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

Nie, na tento účet má SK registráciu už dlhé roky .
Ide o AntikSat ktorý ku karte má aj prístup do IPTV sekcie .
jurazpivina
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 22.červenec 2011 - 9:58

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od jurazpivina »

ahoj, zkouším O2 TV 2.0 na OpenPli a píše mi to: Přihlášení selhalo: Neočekávaný návratový kód ze serveru: 401.
Uživatelské jméno a heslo mám napsané dobře, v PC přístůp na O2TV funguje. Nevíš kde by mohl být problém? Přijímač několikrát restartován a pořád stejná chyba.
PeterKo12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 22.listopad 2023 - 15:22

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od PeterKo12 »

Skúšal som si nastaviť pri tom magiu ten ipad ako zariadenie a to HLS a vtedy síce obraz ide, ale mám to bez zvuku.
gregoriusz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 21.únor 2021 - 0:47

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od gregoriusz »

o2 tv 2.0 mi v openatv 7.3. jede super. dekuji :)

kanaly o2 sport multi dimenze uz tam asi ale nebudou, nebo?
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

jurazpivina 401 znamená chyba autorizácie. Zadal si zlé meno a heslo alebo nemáš zmigrovaný účet. Prihlásenie je asi 5 krokový postup a keďže nečítaš prvý príspevok a ja nemám vešteckú guľu, tak neviem v ktorom kroku to zlyhalo.

PeterKo12 Zariadenie nastaviť na iPad, prehrávač na exteplayer3 a VYPNÚŤ predspracovanie HLS streamov (takto to je default). Vtedy to ide najlepšie.

gregoriusz Multidimenzia funguje, no len priamo v plugine a nie v userbouqete (tam to nie je ako spraviť). Vyberieš O2 sport keď ide program v multidimenzii (má prefix MDx, kde x je počet alternatívnych streamov) a stlačíš na ovládači šípku HORE alebo DOLE. Otvorí sa ti playlist v ktorom budú alternatívne streamy z multidimenzie. Multidimenzia funguje to aj v archíve, no tam je problém v tom, že ti ten stream stále pustí od začiatku, keďže posun v archíve nefunguje. Uvidíme, či sa s tým bude dať niečo spraviť.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
gregoriusz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 21.únor 2021 - 0:47

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od gregoriusz »

jasne, dekuji za info. skoda ze uz MD nebude v userbouquetu, ale lepsi nez nic. uvidime co budou menit dal, mozna se to zas da pridat jako v o2 tv 1.0?

dekuji!
PeterKo12
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 22.listopad 2023 - 15:22

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od PeterKo12 »

Zariadenie nastaviť na iPad, prehrávač na exteplayer3 a VYPNÚŤ predspracovanie HLS streamov (takto to je default). Vtedy to ide najlepšie.
Super. Takto to šľape. Ďakujem.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 24.listopad 2023 - 12:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
jurazpivina
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 22.červenec 2011 - 9:58

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od jurazpivina »

ahoj, posílám log. Mám fungl nový účet. Takže by to měla být rovnou verze 2.0. Uživatelské jméno a heslo mám dobře, to samé píšu v notebooku a funguje to. Měl jsem před tím jiný uživatelský účet, jedině, že by to bylo tím a přihlašovalo se mi to nějak na starý účet. Na starém účtu jsou plné sloty, proto jsem zakládal nový účet. Díky za každou radu, kde je chyba.
Přílohy
archivCZSK-log.rar
(9.54 KiB) Staženo 8 x
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

Chybu vracia priamo pokus o prihlásenie do o2. Skontroluj si, či sa vieš prihlásiť na o2tv.cz. Ak áno, tak máš naozaj zadané zlé meno a heslo ...
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
jurazpivina
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 22.červenec 2011 - 9:58

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od jurazpivina »

na O2tv.cz se uživatelským jménem přihlásím bez problémů. Zkoušel jsem v pluginu O2TV 2.0 vymazat uživatelské jméno a heslo a napsat jak na klavesnici ovladače tak pomocí šipek a klávesnice na obrazovce a pořád to píše chybu 401. Enigma pokaždé restartovaná.
gregoriusz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 21.únor 2021 - 0:47

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od gregoriusz »

ja mel taky stejnou chybu, kdyz jsem to asi 3-4 napsal a vytvroril userbouquet tak to najednou slo.
mam vu uno 4kse a openatv 7.4
jurazpivina
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 22.červenec 2011 - 9:58

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od jurazpivina »

tak jsem taky zkusil vícekrát zadat, i jsem zkusil uplně vymazate user name a heslo a uložit a restart enigma a pak znova zadat a furt stejná chapa, openpli 8.3

ve starém Sledování TV to načte aspon seznam objednaných TV kanalů, ale napíše to chybu - Neočekávaný návratový kód se serveru: 405
přikládám log
Přílohy
archivCZSK - nový.rar
(5 KiB) Staženo 6 x
Uživatelský avatar
Ostrovid
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 160
Registrován: 08.červen 2023 - 12:16

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od Ostrovid »

jurazpivina:
Skus sa prihlasit do boxu nejakym FTP programom - napriklad Total Commanderom, prejdi do adresara /etc/enigma2/ a v nom si najdi subor settings . ( V tomto su okrem ineho ulozene aj vsetky hesla do modulov ArchivCZSK. )
Otvor si ho a hladaj riadky
config.plugins.archivCZSK.archives.plugin_video_o2tv.password= tu budes mat zapisane heslo
config.plugins.archivCZSK.archives.plugin_video_o2tv.username= tu budes mat zapisane meno

V nich si mozes sam skontrolovat ci si pri zadavani mena/hesla niekde nespravil chybu ci napriklad nezadal nezelanu medzeru.
Odpovědět

Zpět na „Plugins“