Vianocna tema AB Fora

Tady prosím pište své názory a připomínky k tomuto fóru
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1832
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vianocna tema AB Fora

Příspěvek od peter54 »

petersk píše:No nebolo by zle to tu spoplatniť. Odpadli by kolenovrti, pseudoodborníci :)
Začo by mal človek platiť?
Za "viem, ale nepoviem" a "mám, ale nedám" a "použi tlačítko hľadaj" a "zaplať a potom uvidíme".
suchor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 18.červenec 2015 - 8:29

Re: Vianocna tema AB Fora

Příspěvek od suchor »

siletblok alias warder alias plekab a neviem este aky nick tu mas na fore a ty sa ktoremu zelemu tlacis do kakasa ze ta tu furt drzia?! si dostal octagon a neviem co este a teraz to ospevujes po forach ako nejake zazraky.
Ked platit tak platit ale treba si uvedomit ze potom uz kazdy nieco aj ocakava a ako kukam tu to isto nedostane a hlavne treba odbornikov nie ........
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 480
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: Vianocna tema AB Fora

Příspěvek od siletblok »

dobry pokus ale to by som musel byt ozaj aspon ten fogo alebo aky to vlastne mas tu ti ten prvy nick. Ale kludne ma tak volaj aj nadalej. Ja som na takych ako ty splachovaci. Hras sa na machra a pritom skutek utek, tvoj prinos pre miestne spolocenstvo je jedno velke NIC. Tak zaco by srovna tebe mali platit, srandista ? Ale to uz sklzava tato tema zo svojho urcenia do roviny osobnej a na tom sa ja podielat nebudem.

Svoj nazor som napisal a tak prajem vsetkym uz len pekne vianocne sviatky.
Jozef
Naposledy upravil(a) siletblok dne 20.prosinec 2022 - 19:41, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
suchor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 18.červenec 2015 - 8:29

Re: Vianocna tema AB Fora

Příspěvek od suchor »

Warder co som ti stupil na otlak :D a isto som neni fogo :lol:
mne platit netreba za nic ja pre forum nemam nic co by v zakulisi uz nemali :twisted: okrem toho mi ukaz kde ja chcem za nieco platit :wink: otazka platenia bola smerovana na vedenie fora
ja som pre toto forum taky prinos ako aj ty len robit vetry a nervy :P
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Vianocna tema AB Fora

Příspěvek od petersk »

peter54 píše:
petersk píše:No nebolo by zle to tu spoplatniť. Odpadli by kolenovrti, pseudoodborníci :)
Začo by mal človek platiť?
Za "viem, ale nepoviem" a "mám, ale nedám" a "použi tlačítko hľadaj" a "zaplať a potom uvidíme".
Ver tomu, vyzeralo by to tu ináč. Neviem, či si na nejakom odbornom fóre, kde sa platí za členstvo tak ja v mojom fachu som. Aj v neplatených aj v platených. Úplne inak to vyzerá. Iný prístup aj adminov a iný aj členov. Aspoň tam nie sú multinicky, že niekoho vyrazia a za 5 sekúnd sa vráti a pokračuje ďalej. Viď príspevky hneď aj v tomto vlákne.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Odpovědět

Zpět na „Názory, informace a připomínky k tomuto fóru“