Distanční výložník

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
Bora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 04.červen 2011 - 12:36
Bydliště: Kousek od Hrušovan n/Jevišovkou

Distanční výložník

Příspěvek od Bora »

Zdravím,prosím o radu.Mám parabolu Emme Esse 125 .Na netu jsem narazil že existuje distanční výložník pro tento typ parabol.
Obrázek
Parabola se tímto oddálí od stožáru nebo jak píšou od hřídele motoru a snížíte ještě elevaci.
Uvažuji o koupi,ale vůbec nevím do jaké části nebo místo čeho to dát.Jaksi mě to hlava nebere.Nemáte někdo tento výložník na této parabole?
Díky
Mám tuto parabolu.Těch čmáranců si nevšímejte.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 17.červen 2023 - 15:00, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix LINK
Uživatelský avatar
Milos999
Odborník
Odborník
Příspěvky: 385
Registrován: 14.červen 2006 - 8:38

Re: Distanční výložník

Příspěvek od Milos999 »

Skus sa poradit na nejakom internetovom obchode. Malo by to vyzerat takto
Valentinská.jpg
Inak cely polarny zaves k motoru musis nastavit presne...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zgemma H9 Combo, + WDC WD64 640 gb Scorpio Blue Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500
Obrázek
testovnik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 14.prosinec 2009 - 16:46

Re: Distanční výložník

Příspěvek od testovnik »

Bora řekl bych, že se má vyměnit za ten původní (na tvém obrázku ta "kostka"), tím dojde k oddálení paraboly od ráhna motoru. Při klasické - pevné montáži asi stačí původní vzdálenost. Je to asi použitelné jen u plechového držení, ty nové s plastem to mají jiné, bohužel všechny obrázky na internetu (co jsem našel) mají plast.
Bora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 04.červen 2011 - 12:36
Bydliště: Kousek od Hrušovan n/Jevišovkou

Re: Distanční výložník

Příspěvek od Bora »

Tak už ho mám doma a je k němu i návod:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“