Aplikacia na prenos audio cez btooth

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Uživatelský avatar
sky59
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 19.únor 2008 - 14:45

Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od sky59 »

Existuje nejaka aplikacia co by po sieti vedela poslat audiostopu prave beziaceho programu do smartfonu a ten dalej cez bt do vykonoveho audio zosilnovaca?
Pre Enigmu
Uživatelský avatar
sky59
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 19.únor 2008 - 14:45

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od sky59 »

Trochu som sa snazil hladat a nasiel som ipaudio v prilohe. Neskusal nahodou niekto? Nejaky manual?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od petersk »

Jedine VU+ Bluethooth 4.1 dongle
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
sky59
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 19.únor 2008 - 14:45

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od sky59 »

Ale podla tohoto popisu to iba nahradza infracervene dialkove ovladanie, alebo sa mylim alebo je zly popis?

Der VU+ Bluetooth Dongle erlaubt die Erweiterung aller VU+ 4K Receiver für die Bedienung mit der VU+ Bluetooth Fernbedienung und macht Sie damit unabhängig von der herkömmlichen Infrarotsteuerung. Bedienen Sie problemlos Ihren Receiver , auch bei verdeckter Aufstellung.
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od VTronik »

sky59 píše:Existuje nejaka aplikacia co by po sieti vedela poslat audiostopu prave beziaceho programu do smartfonu a ten dalej cez bt do vykonoveho audio zosilnovaca?
Pre Enigmu
Jaký má smysl dávat do cesty mezi zdroj (receiver) a přijímač (zesilovač s BT) další přístroj (telefon)?
Nejjednodušší je propojit přístroje kabelem, zejména pokud jde o malé vzdálenosti by to neměl být problém.
Pokud je skutečně nezbytné použít pro přenos telefon, tak bych zkusil spustit kanál z VU pomocí VLC v telefonu. Jde jen o to, jaký je požadavek na synchronizaci. Pokud jde jen o přenos zvuku a asynchronní přenos nevadí, mohlo by to fungovat. Nemám vyzkoušeno, tak "šílený" způsob přenosu nepotřebuji.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od petersk »

sky59 píše:Ale podla tohoto popisu to iba nahradza infracervene dialkove ovladanie, alebo sa mylim alebo je zly popis?
"VU + Bluetooth 4.1 adapter pripojiteľný do USB v prijímačoch VU +. Pridá funkcionalitu Bluetooth v prijímačoch na prepojením s dialkovým ovládaním Bluetooth (VU + BT100RCU), alebo na prepojeníe externeho Bluetooth audio zařízení. Vhodný len pre: VU + UNO 4K, VU + UNO 4K SE a VU + Zero 4K."
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
sky59
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 19.únor 2008 - 14:45

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od sky59 »

Vtronik, ale vuzero4k nema vystup audio, iba spif, alebo mi nieco unika?
Samozrejme take riesenie by bolo ako prve

To riesenie cez ip mi nepride az tak sialene, ak by stacilo sparovat smartfone s bt (bezna vec) a potom otvorit browser s nejakou ip(?) tak by som povedal ze take bezkablove riesenie by bolo este viac humanfriendly
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od petersk »

Funguje to na VU+ len s týmto donglom. Overené. Alebo nastreamuj si enigma2 na nejaké zariadenie čo má bluetooth /ja mám na Chromecast Google TV aj na 3 /a ten spáruješ so zosilňovačom, bt sluchátkami a pod. To ipaudiou plugin je na iné veci. "This plugin allows you to listen to your local commentators in foreign channels, the audio will be played in the background and you can use timeshift to sync the audio with the video ."
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
sky59
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 19.únor 2008 - 14:45

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od sky59 »

Ale aj tie komenty musi byt predsa audiostopa. ORF ma jednu stopu taku, ze je v pozadi povodny zvuk a na popredi rozprava rozpravac pre nevidiacich

Keby aspon bol k tomu nejaky popis, co a ako

A naco by to volali IPaudio ak by to nemalo ist po sieti?
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od VTronik »

sky59 píše:Vtronik, ale vuzero4k nema vystup audio, iba spif, alebo mi nieco unika?
Samozrejme take riesenie by bolo ako prve

To riesenie cez ip mi nepride az tak sialene, ak by stacilo sparovat smartfone s bt (bezna vec) a potom otvorit browser s nejakou ip(?) tak by som povedal ze take bezkablove riesenie by bolo este viac humanfriendly
A to je nějaký problém jednoduchým převodníkem převést digitální signál z SPDIF na analogovou klasiku? A bude to spolehlivé a funkční.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od petersk »

sky59 píše:A naco by to volali IPaudio ak by to nemalo ist po sieti?
Veď to odskúšaj, ja neviem prečo volajú IPaudio, ten plugin je nato napríklad, že najdeš nejaký futbalový zápas, ktorý má pre Teba nezrozumiteľný komentár, ale napríklad v BBC alebo aj v rozhlase, alebo na nete, do IPaudio zadáš url link komentára, ktorý beží v pozadí v boxe a cez timeshift zosúladíš zvuk s videom.
"ORF ma jednu stopu taku, ze je v pozadi povodny zvuk a na popredi rozprava rozpravac pre nevidiacich" no ak si myslíš, že jednu audiostopu nejako z toho dostaneš na bluetooth, tak si na omyle.
VTronik Ti napísal ďalšie riešenie, alebo aj toto UGREEN Bluetooth Transmitter 4.2 with optical connector / Toslink.
Ak objavíš Ameriku tak sa s nami podel.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
sky59
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 19.únor 2008 - 14:45

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od sky59 »

A co tato "amerika"?
https://vuplus-support.org/wbb4/index.p ... unter-vti/

Je to pre vti, podla obrazkov na stranke to ukaze vsetky beziace streamy (preco tam ma dva? Co ma obraz v obraze?)
Nizsie vidno iPhony ktore tahaju streamy

Nechapem, preco ked stiahnem ten ipk tak v telefone mu prida este priponu deb
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od VTronik »

A jak to souvisí s dotazem???
Pokud nemá VTI ve standardní instalaci funkčnost zobrazení běžících streamů z boxu, potom se to jen doinstaluje potřebným pluginem. Je řada image, které to mají v základu. To je "amerika", co?
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
sky59
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 19.únor 2008 - 14:45

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od sky59 »

S otazkou to plne suvisi, nechapem tvoju otazku.
Zapstream podla vsetkeho vo vti nie je.
A ked uz teda vies, aky image to uz ma ze sa da streamovat prave beziaci program? Dreamdroid neprichadza do uvahy koli moznosti zvolenia ineho kanalu co by vyvolalo dvojnasobne dekodovanie vo vzdialenom serveri co nie je povolene
suchor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 18.červenec 2015 - 8:29

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od suchor »

Ty si len curak! Prestan kradnut a zacni platit a nebude ta boliet hlava nad takymi kokocinami! Sa cudujem ze este mate nervy na vyhcaneho debilka.
Uživatelský avatar
sky59
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 19.únor 2008 - 14:45

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od sky59 »

Zlodej krici chytte zlodeja! :)
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 31.červenec 2023 - 15:40, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od VTronik »

sky59 píše:S otazkou to plne suvisi, nechapem tvoju otazku.
Zapstream podla vsetkeho vo vti nie je.
A ked uz teda vies, aky image to uz ma ze sa da streamovat prave beziaci program? Dreamdroid neprichadza do uvahy koli moznosti zvolenia ineho kanalu co by vyvolalo dvojnasobne dekodovanie vo vzdialenom serveri co nie je povolene
O vícenásobném dekodování nebylo v původním dotazu nic popsáno. A není to ani podstatné pro zodpovězení možností přenosu audia. Již si dostal několik odpovědí a nikam jsi se neposunul. Jen opět utíkáš od tématu rozmělňováním nesouvisejícími záležitostmi.
Pokud nechceš, aby další zařízení mohlo volit předvolby a ty streamovat, tak to natáhni kabelem z receiveru do zesilovače a máš po problému (je to nejjednodušší a spolehlivé řešení). Protože tvůj požadavek je v praxi celkem nesmyslný.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od petersk »

sky59 píše:A co tato "amerika"?
https://vuplus-support.org/wbb4/index.p ... unter-vti/

Je to pre vti, podla obrazkov na stranke to ukaze vsetky beziace streamy (preco tam ma dva? Co ma obraz v obraze?)
Nizsie vidno iPhony ktore tahaju streamy

Nechapem, preco ked stiahnem ten ipk tak v telefone mu prida este priponu deb
Tieto pluginy sú také, ako poď ma po....ať. O ničom. Prečo tam dva streamy, lebo má box s dvomi tunermi. Ale ako VTronik písal, položil si otázku v súvislosti ako dostať zvuk cez bt do recievra, dostal si zopár odpovedí, ktoré fungujú, prišiel si nato, že si sa spýtal zase ko....inu a už to otáčaš niekde inde k streamom.
"Dreamdroid neprichadza do uvahy koli moznosti zvolenia ineho kanalu co by vyvolalo dvojnasobne dekodovanie vo vzdialenom serveri co nie je povolene" to je Tvôj problém, ja nemám s Dreamdroidom žiadny problém, lebo mám 4 tunery, a nemám zo share. A predstav si streamuje kartu v CI+ module. Napíš Tvojmu čínanovi nech Ti povolí aj na druhý tuner a budeš mať 2 obrazy a nezablokuje Ťa.
Ale ako vždy, nerozumieš tomu, píšeš úplne nelogické veci, chceš vymyslieť Ameriku aby si tu mohol potom prezentovať, že nikto okrem Teba to nevie.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
sky59
Odborník
Odborník
Příspěvky: 340
Registrován: 19.únor 2008 - 14:45

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od sky59 »

neviem co uz napisat, zda sa ze tu nikto nevie citat s porozumenim a iba si navzajom masirujete ega...

citajte velmi pozorne uplne povodnu prvu otazku

(pokial tomu nerozumiete tak vam napoviem, ze ak chcem preposielat audio cez BT dalej tak ho uz nemozem pouzit na spojenie ku STB, pochopili chlapci?)
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Aplikacia na prenos audio cez btooth

Příspěvek od petersk »

ak chcem preposielat audio cez BT dalej tak ho uz nemozem pouzit na spojenie ku STB, pochopili chlapci?
tak k tomuto sa ani Ty sám nerozumieš.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“