Nalezeno 232 výsledků hledání

od Aldo
24.srpen 2010 - 17:29
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Nefunkcny HDMI
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2335

Re: Nefunkcny HDMI

vlado.ucho píše:Ešte lepšia ako cez HDMI,ale musíš ťahať audio signál osobitne.
No, protože Tě nechci urazit tak nenapíši, že takouvou hloupost jsem ještě nečetl, ale fakt je že nečetl.
od Aldo
18.červen 2010 - 13:21
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Octagon SF-918 HD : HDD
Odpovědi: 336
Zobrazení: 122414

Re: Octagon SF-918 HD : HDD

To zzaner:

řekl bych, že železo je jiné. Minimálně jasou větší paměti.
od Aldo
14.červen 2010 - 23:47
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Octagon SF-918 HD : HDD
Odpovědi: 336
Zobrazení: 122414

Re: Octagon SF-918 HD : HDD

Je velmi pravděpodobné, že nevypnutí bylo u mne způsobeno tím co popsal EmbreOnyx. Minimálně jednou jsem si tím jistý. A když to bylo jednou... :)
od Aldo
13.červen 2010 - 23:23
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Octagon SF-918 HD : HDD
Odpovědi: 336
Zobrazení: 122414

Re: Octagon SF-918 HD : HDD

Já se hlásím. Mám ovšem podezření, že za občasné nenahrání si mohu sám, protože OCTAGON při nastavování nejdříve nabízí sledování. Když se to přehlédne... Velmi zřídka se mi také stane, že nevypne. Zatím jsem nevysledoval proč. Zajímavé je, že se to pokaždé stalo na kanálech SkyLink. To je určitě ov...
od Aldo
10.červen 2010 - 13:58
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Nastavenie Diseqc prepínača
Odpovědi: 4
Zobrazení: 3253

Re: Nastavenie Diseqc prepínača

Podívej se na http://www.cssf.cz/showthread.php?p=373986
třeba to bude řešení.
od Aldo
09.červen 2010 - 11:39
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Octagon SF-918 HD : HDD
Odpovědi: 336
Zobrazení: 122414

Re: Octagon SF-918 HD : HDD

Provedení pouze s ventilátorem se již nevyrábí (i když někde ještě prodává). Teď je běžně v prodeji provedení vybavené oboustranným pasivním chladičem. Ventilátor (pokud tam vůbec nějaký je) lze softwarově ovládat, včetně vypnutí. To zpomalení bylo v beta verzi FW 2.0 . Ve finální již nebylo. Aspoň ...
od Aldo
07.červen 2010 - 16:19
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Octagon SF-918 HD : HDD
Odpovědi: 336
Zobrazení: 122414

Re: Octagon SF-918 HD : HDD

Poté, co jsem přestal doufat že tým OCTAGOnu dopracuje PVR funkce, které osobně hodně využívám, poohlédl jsem se po jiném řešení. Našel jsem jej v multimediálním přehrávači Xtreamer http://www.xtreamer.cz/ http://www.digilidi.cz/xtreamer-recenze-test To co nedodělali v OCTAGONu umí nahradit a má spo...
od Aldo
04.červen 2010 - 18:54
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Trápenie s Octagonom a HDD
Odpovědi: 31
Zobrazení: 7059

Re: Trápenie s Octagonom a HDD

O.K., USB nezvládli. Rovněž nezvládli kompletní funkce PVR. Popis funkcí OCTAGONu ve firemní nabídce byl podvod na nás. Aspoň že mne jde už téměř dva roky ostatní
od Aldo
03.červen 2010 - 13:51
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Pulzující Q
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1676

Re: Pulzující Q

Záleží též od právě naladěného transpondéru.
od Aldo
03.červen 2010 - 13:50
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Trápenie s Octagonom a HDD
Odpovědi: 31
Zobrazení: 7059

Re: Trápenie s Octagonom a HDD

To mzahalka: že náš Octagon není Linuxový stroj nemá vliva na nadotažené PVR funkce. Je řada dalších, nelinuxových přijímačů, u kterých jsou PVR funkce dotaženy. U Octagonu jde pouze o kálení na naše hlavy. Proto již nikdy více Octagon (i když k němu jiné negativní připomínky nemám). Limitující u ta...
od Aldo
27.květen 2010 - 19:22
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Monitor k Octagonu?
Odpovědi: 26
Zobrazení: 6507

Re: Monitor k Octagonu?

Skart s DVI? To přeci nejde z principu. Skart je analog, DVI digitál.
od Aldo
22.květen 2010 - 20:11
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Head Medialink ML 9700 Full HD Twin W-LAN PVR USB
Odpovědi: 32
Zobrazení: 25114

Re: Head Medialink ML 9700 Full HD Twin W-LAN PVR USB

No, obávám se, aby si výrobce nekousl do moc velkého sousta. Multimediální centra na bázi Linuxu existují již nějakou dobu, ale pořád mají co vylepšovat, aby vyhověly všem potřebám. FW všichni výrobci multicenter sypou jako na běžícím pásu. A to jsou tyto přístroje zaměřeny v podstatě jednoúčelově. ...
od Aldo
19.květen 2010 - 13:15
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Aktivace a spuštění ochutnávky balíčků skylink
Odpovědi: 18
Zobrazení: 5860

Re: Aktivace a spuštění ochutnávky balíčků skylink

Vymazat transpondér, uložit, pak jej opět zadat a proskenovat
od Aldo
27.duben 2010 - 23:41
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Octagon SF-918 HD : HDD
Odpovědi: 336
Zobrazení: 122414

Re: Octagon SF-918 HD : HDD

Zásadně používám WD disky (nějak mi přirostly, třeba neprávem) a nemám s nimi o OCTAGONu žádné problémy. Vhodný nebo nevhodný typ disku pro připojení k OCTAGONu se může vyskytnout u každého výrobce. Je potřebné před koupí vygooglit nějaké informace.
od Aldo
21.duben 2010 - 12:40
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Sab Ultimate
Odpovědi: 183
Zobrazení: 41016

Re: Sab Ultimate

To mzahalka:
:good:
od Aldo
20.duben 2010 - 1:06
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: octagon 918 hd vr. optibox 7750/8750
Odpovědi: 14
Zobrazení: 3772

Re: octagon 918 hd vr. optibox 7750/8750

Zajímá mne, jak jste přišli na to, že GI-S890 CRCI HD Excellence, případně další, jsou klony OCTAGONu? Není OCTAGON klonem některého z nich? Např. právě GI-S890 CRCI HD který má lepší podporu a je vyráběn delší dobu? Ptám se skutečně vážně.
od Aldo
20.duben 2010 - 0:07
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Sab Ultimate
Odpovědi: 183
Zobrazení: 41016

Re: Sab Ultimate

Jsou v posledním FW SABA vyřešeny všechny PVR funkce (násobná a zpštné rychloposuvy atd.)?
od Aldo
13.duben 2010 - 23:34
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Octagon SF-918 HD : HDD
Odpovědi: 336
Zobrazení: 122414

Re: Octagon SF-918 HD : HDD

To Piller: Nejspíš máš poškozený soubor se seznamem nahrávek na externím disku, jmenuje se "file.str". Stalo se mi totéž. Ten soubor, pokud vím, nelze dostupnými prostředky opravit. S nahrávkami se nemusíš rozloučit, na disku Ti zůstanou, ale uvidíš je pouze přostřednictvím PC. S diskem ne...
od Aldo
29.březen 2010 - 20:50
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Octagon SF 1008HD vs AZ box EliteHD
Odpovědi: 19
Zobrazení: 5710

Re: Octagon SF 1008HD vs AZ box EliteHD

No, jelikož jsi nový, doporučuji aby jsi si přečetl příslušné příspěvky na tomto fóru. Nemyslím si, že pak budeš mít ještě nějaké dotazy - poradíš si sám. Ostatně, to je určitě nejlepší.
od Aldo
11.březen 2010 - 21:06
Fórum: Octagon HD SF 918, SF 1008, ...
Téma: Firma Octagon bude měnit 918 za 1008 !
Odpovědi: 52
Zobrazení: 13027

Re: Firma Octagon bude měnit 918 za 1008 !

No, nejsem žádný specialista na satelitní přijímače, ale další rozhodující element jsou podle mne paměti. Těch má ovšem 1008 víc (aspoň podle popisu výrobce). Proto by měla 1008 bez problémů umět (kdyby někdo chtěl) emulovat SF918. Obráceně to podle mne nikdy nepůjde. Já sám ovšem nemám zájem měnit ...

Přejít na rozšířené vyhledávání