Nalezeny 3 výsledky hledání

od compala
10.únor 2020 - 10:21
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: oscam.srvid
Odpovědi: 253
Zobrazení: 178276

Re: oscam.services a oscam.srvid

Dík, už jsem úplně v obraze.
Bohužel žádný klient není linuxový, takže mi asi nezbývá nic jiného než tam nacpat srvid2 ručně.
od compala
10.únor 2020 - 9:25
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: oscam.srvid
Odpovědi: 253
Zobrazení: 178276

Re: oscam.services a oscam.srvid

oscam.srvid nevytváří - vůbec neexistuje. Zapomněl jsem zdůraznit, že to běží na Raspberry a bude zřejmě muset využít některého z klientů. Má to někdo rozběhané na externím serveru? Edit: teď v logu vidím při startu: (dvbapi) ERROR: Could not detect DVBAPI version. Ale přitom v oscam.version je: DVB...
od compala
10.únor 2020 - 8:20
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: oscam.srvid
Odpovědi: 253
Zobrazení: 178276

Re: oscam.services a oscam.srvid

Chlapi prosím, postrčte mě:

OSCam r11572

v oscam.conf mám

[dvbapi]
enabled = 1
user = dvbapi
read_sdt = 2
write_sdt_prov = 1

ale do srvid2 mi to nic nezapisuje.
Co mi uniklo?

dík

Přejít na rozšířené vyhledávání