Nalezeno 108 výsledků hledání

od vlada
18.březen 2024 - 9:15
Fórum: Diskusia Mutant HD51
Téma: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC
Odpovědi: 74
Zobrazení: 63797

Re: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC

Zdroj bude OK, připojil jsem jej k jinému přijímači a OK... :thankyou:
od vlada
16.březen 2024 - 13:25
Fórum: Diskusia Mutant HD51
Téma: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC
Odpovědi: 74
Zobrazení: 63797

Re: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC

Určitý posun, po opakovaném zapnutí je na display : HD51 4K, začne bootovat, ale nedokončí... to se mi povedlo jednou... usb zadní, image rocovery... při opakování už tma... maximálně občas naskočí nápis HD51 4K... ](*,)
od vlada
15.březen 2024 - 12:11
Fórum: Diskusia Mutant HD51
Téma: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC
Odpovědi: 74
Zobrazení: 63797

Re: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC

Právě že na display je tma, bootovat nezačne..... ještě zkusím to recovery image... :thankyou:
od vlada
13.březen 2024 - 21:21
Fórum: Diskusia Mutant HD51
Téma: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC
Odpovědi: 74
Zobrazení: 63797

Re: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC

Zkoušel jsem flash přes usb...
od vlada
13.březen 2024 - 9:11
Fórum: Diskusia Mutant HD51
Téma: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC
Odpovědi: 74
Zobrazení: 63797

Re: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC

Díky za info, nastavení není problém, mám zálohu.... zatím se nedaří zprovoznit ](*,)
od vlada
12.březen 2024 - 10:47
Fórum: Diskusia Mutant HD51
Téma: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC
Odpovědi: 74
Zobrazení: 63797

Re: Mutant HD51 4K a HD1500 - přijímače s podporou HEVC

Mám problém s Mutant HD 51 4K .... zasekl se obraz, po restartu už nechce naběhnout, dispay nesvítí... napajení je v pořádku...možná poškozený bootloader ? Má s tímto problémem někdo zkušenost ? Díky za info. :thankyou:
od vlada
30.prosinec 2023 - 10:08
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 2.x.x
Odpovědi: 856
Zobrazení: 429988

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Zajímavé ale je, že doplněk Webshare Cinema jede... :)
od vlada
03.prosinec 2023 - 10:41
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: OCTAGON SF 8008 4K UHD
Odpovědi: 1166
Zobrazení: 518383

Re: OCTAGON SF 8008 4K UHD

Pepo, jednoduše a spolehlivě přes webové rozhraní Octagonu... :)
od vlada
29.listopad 2023 - 14:25
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 2.x.x
Odpovědi: 856
Zobrazení: 429988

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

A půjde to případně opravit ?
Díky.
od vlada
29.listopad 2023 - 13:35
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 2.x.x
Odpovědi: 856
Zobrazení: 429988

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Zdravím,
nefunguje mě doplněk TV NOVA. Je chyba u mě a nebo nejede z důvodu změn provozovatele... ?
Díky za info.
od vlada
26.září 2023 - 17:08
Fórum: CCCam
Téma: Dotaz na HBO HD a I*E karta
Odpovědi: 11
Zobrazení: 7555

Re: Dotaz na HBO HD a I*E karta

Nešpekulovat a konat, do roka a do dne nepůjde nic... :D
od vlada
25.září 2023 - 10:41
Fórum: CCCam
Téma: Dotaz na HBO HD a I*E karta
Odpovědi: 11
Zobrazení: 7555

Re: Dotaz na HBO HD a I*E karta

Potvrzuji, HBO HD už pouze v Irdetu L2b..., tedy proto máš tmu... další programy budou brzy následovat. :D
od vlada
27.únor 2023 - 13:18
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 2.x.x
Odpovědi: 856
Zobrazení: 429988

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Je to tak, na novém nejede...
od vlada
27.únor 2023 - 13:02
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 2.x.x
Odpovědi: 856
Zobrazení: 429988

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Octagon 8008 , OpenATV 6.4 ... OK
od vlada
10.listopad 2022 - 20:25
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF 8008 a OpenATV
Odpovědi: 48
Zobrazení: 26999

Re: Octagon SF 8008 OpenATV 7.1

I mě na 6.4... ](*,)
od vlada
18.červen 2022 - 17:21
Fórum: Skylink, Antena+
Téma: Skylink - nejdú erotické programy
Odpovědi: 8
Zobrazení: 16776

Re: Skylink - nejdú erotické programy

Ahojte, prosím o radu ak s tým ma niekto skúsenosť. Zaplatil som si pred mesiacom balík kombi na rok, idú všetky programy okrem erotických ( jedine Vixen ide, Hustler, Vivid, Penhouse nejdu ). Príjimač je AB Cryptobox 600 HD, karta Skylink ICE 4277 ...... je tam aj nový PATCH soft., idú aj RTVS pro...
od vlada
29.červen 2021 - 7:14
Fórum: Plugins
Téma: CCcam free server downloader (ZOOM) by BextrH
Odpovědi: 807
Zobrazení: 371072

Re: by BextrH

I na obyčejné HD televizi je znát, když se připojí 4K signál, obraz je celkově znatelně lepší. Není to nijak výrazné, ale je to vidět... :D
od vlada
28.červen 2021 - 17:24
Fórum: Plugins
Téma: CCcam free server downloader (ZOOM) by BextrH
Odpovědi: 807
Zobrazení: 371072

Re: by BextrH

No tobě asi k ničemu, jen konstatuji, že Octagon je výrazně lepší přijímač a cenový rozdíl minimální. Nejsou potřeba žádné další krabičky. Jinak třeba Eurosport 4K super... :D

Přejít na rozšířené vyhledávání