Nalezeny 2 výsledky hledání

od mathis
31.leden 2017 - 10:34
Fórum: Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko
Téma: CA modul ako klient
Odpovědi: 5
Zobrazení: 2445

Re: CA modul ako klient

velka vdaka, velmi si mi pomohol. a vies aj uviest nejaky konkretny priklad , ked si taky zbehly? som len zaciatocnik, tak velmi sa v tom nevyznam. vdaka
od mathis
28.leden 2017 - 14:31
Fórum: Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko
Téma: CA modul ako klient
Odpovědi: 5
Zobrazení: 2445

CA modul ako klient

Dobry den, vie mi niekto poradit ci sa da nejaky CA modul ako klient pre homesharing v TV? Server bude vo vedlajsej budove, kde bude aj umiestnena karta.

Dakujem.

Přejít na rozšířené vyhledávání