Nalezeno 172 výsledků hledání

od q39
25.červen 2026 - 21:55
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 115307

Re: ArchivCZSK verzia [emoji[emoji23[emoji645][emoji2388]]3[emoji645][emoji238[emoji645]]].x.x

Warder píše:Prejdi konecne na nejake aktualnejsie image ktore ma aj (aspon) nejaku podporu.
viem ze podpora je uz off ale vti na vu je vti. Nie je provlem dat open pli áebo open atv. Ak sa nesa opravit tak sa neda.
Ten vti je odladena stabilita len uz bez podpory, skoda
od q39
24.červen 2026 - 19:38
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 115307

Re: ArchivCZSK verzia [emoji[emoji23[emoji645][emoji2388]]3[emoji645][emoji238[emoji645]]].x.x

Je moznost update pluginov stvr a itelevize? Neprehra video ani cez extpalyer ani gst player.
Image vti a primac vuuno4k
od q39
31.srpen 2025 - 14:08
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 115307

Re: ArchivCZSK verzia 3.x.x

Chcelo bz to info ci to ide pojde alebo nepojde, nech sa vieme zariadit
od q39
31.srpen 2025 - 12:51
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 115307

Re: ArchivCZSK verzia 3.x.x

Plugin SC mi ide tak 7 filmov a potom uz nenabehne ani vyhladavanie, je to nejka osetrene alebo ako?
Image vti - vu uno 4k.
od q39
26.květen 2025 - 20:34
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: Karta - RTVS (0668)
Odpovědi: 406
Zobrazení: 151056

Re: Karta - RTVS (0[emoji239[emoji2392]][emoji239[emoji2392]][emoji239[emoji239[emoji2392]]])

uz maju funkcne zapisy na rtvs. Hned nabehlo
od q39
25.květen 2025 - 12:24
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: Karta - RTVS (0668)
Odpovědi: 406
Zobrazení: 151056

Re: Karta - RTVS (0[emoji239[emoji2392]][emoji239[emoji2392]][emoji239[emoji239[emoji2392]]])

mne ju evidovalo aj poslalo zapis ale karta nenabehla. Tak som pisal email na towercom
od q39
24.květen 2025 - 10:37
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: Karta - RTVS (0668)
Odpovědi: 406
Zobrazení: 151056

Re: Karta - RTVS (0[emoji239[emoji2392]][emoji239[emoji2392]][emoji239[emoji239[emoji2392]]])

lumca píše:Napsat email na info@towercom.sk, uvést čísla karty (karet) a kontakt na sebe a do hodinky volali zpátky, jestli to funguje. Karty samzřejmě musely být v přijímači. Volat nemá cenu, operátorky nic neví a tvrdí, že RTVS karty pod ně nepatří...
Dikes za info
od q39
29.březen 2025 - 16:59
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 115307

Re: ArchivCZSK verzia [emoji[emoji23[emoji645][emoji2388]]3[emoji645][emoji238[emoji645]]].x.x

sanchez13 píše:Skyjet odporuca HLS Explorer v nastaveniach serviceapps vypnut.
Aj ked neviem ci to v tvojom pripade pomoze.

S.
nepomohlo
od q39
29.březen 2025 - 15:07
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 115307

Re: ArchivCZSK verzia 3.x.x

Tak umna bez zmeny.
od q39
29.březen 2025 - 14:39
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 115307

Re: ArchivCZSK verzia 3.x.x

Posli mi este cely Screen z Service app. Mne to len preblikne a nespusti. Spustal som cez ext player aj gst. Na vuzero som nainstaloval open pli 9.1 a tam ziadem problem. Nechce sa mi menit image v obyvacke cca 4 roky bez instalu.
Skin mam VUPLUS 1080
od q39
29.březen 2025 - 13:00
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 115307

Re: ArchivCZSK verzia 3.x.x

JOJ play = neprehra mi video. Image VTI, box vuUNO4K. Mam aktualizovaný player 1.7.7. Nejaka rada?
od q39
07.únor 2025 - 21:55
Fórum: Diskusia VU+ SOLO 4K
Téma: VTi Team image a diakritika
Odpovědi: 6
Zobrazení: 4076

Re: VTi Team image a diakritika

Obrázek
od q39
24.leden 2025 - 20:12
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: oscam
Odpovědi: 23
Zobrazení: 11588

Re: oscam

kratke_pole píše:Info o verzii je v bin subore vacssinou na 2 miestach.
Ale ano da to "opticky upravit".To co pozaduje Wozi staci len premenovat spustaci script trebars na "oscam_main"
Ano prene tak. Zmenis si len nazov. namiesto oscam 11715 zmenis napr. Skylink_oscam atd.
od q39
24.leden 2025 - 17:40
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: oscam
Odpovědi: 23
Zobrazení: 11588

oscam

Da sa upravit aj nazov len musis to poprepisovat v suborov a startovacich sktiptov. Samoztejme mat vypnuty oscam
od q39
20.leden 2025 - 9:17
Fórum: Diskusia VU+ Uno 4K
Téma: epg import
Odpovědi: 2
Zobrazení: 3560

Re: epg import

Existuje nejaka nahrada co bezi vo vti?
od q39
18.leden 2025 - 12:49
Fórum: Diskusia VU+ Uno 4K
Téma: epg import
Odpovědi: 2
Zobrazení: 3560

epg import

Chcem sa spytat ci funguje niekomu epg import na image vti. Mne sa nedari. Na open pli funguje. Dakujem za feedback
od q39
29.srpen 2024 - 16:19
Fórum: Diskusia VU+ SOLO 4K
Téma: VU+: Remote channel stream converter
Odpovědi: 46
Zobrazení: 30657

Re: VU+: Remote channel stream converter

Zdravim
Funguje niekomu z open pli 8.3 (Zghema H9s) na vti 15.0.2 (vu zero)? Bezalo mi to v pohode. Po restarte mi bezia len nekodovane stanice. Ke nejaka ina moznost aby to bezalo.
Z uno 4k (vti) na zero (vti) je ok
od q39
29.červenec 2023 - 10:55
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: skyDE (098D,098C,09C4)
Odpovědi: 165
Zobrazení: 63758

Re: skyDE (098D,098C,09C4)

Co som dnes testoval tak ide vsetko okrem UHD mam image Vti 15.0.2 oscam 11718.

Přejít na rozšířené vyhledávání