Nalezeno 447 výsledků hledání

od mackh
26.březen 2026 - 11:52
Fórum: Volná diskuse
Téma: Openbox s3 mini
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1329

Re: Openbox s3 mini

vili1 píše: 26.březen 2026 - 10:33 staci ked v menu nastavis cesky jazik tam uz y bude
Koukam, ze i tobe chybi Y :-)
od mackh
06.leden 2026 - 16:15
Fórum: Picons
Téma: ChocholousekPicons updater
Odpovědi: 384
Zobrazení: 294165

Re: ChocholousekPicons updater

Pri stazeni picon pres FHG maji vsechny DVB-T/CZ+SK jen logo monoskopu.
od mackh
26.prosinec 2025 - 18:03
Fórum: Plugins
Téma: AI-powered instant translation plugin (AISubtitles)
Odpovědi: 16
Zobrazení: 8819

Re: AI-powered instant translation plugin (AISubtitles)

Tak slibovana funkce - preklad i titulku z IP streamu ale bohuzel nefunguje. Zkouseno na Sky DE. Nebo to snad nekomu z tech 8, co si to stahlo fungueje ??? A taky mi nefunguje automaticke zapinani prekladu, jak bylo ve verzi 1.5. Jinak ale je to super vec, i kdyz treba bulharstina ji moc nejde. A bo...
od mackh
25.prosinec 2025 - 18:13
Fórum: Plugins
Téma: AI-powered instant translation plugin (AISubtitles)
Odpovědi: 16
Zobrazení: 8819

Re: AI-powered instant translation plugin (AISubtitles)

Pise mi to Gemini Err.
Cim to muze byt ?
od mackh
25.prosinec 2025 - 16:01
Fórum: Plugins
Téma: AI-powered instant translation plugin (AISubtitles)
Odpovědi: 16
Zobrazení: 8819

Re: AI-powered instant translation plugin (AISubtitles)

Odkaz na Gemini API keys a Google AI for Developers je stejny.
To je spravne ?
od mackh
15.prosinec 2025 - 18:41
Fórum: Mimo mísu
Téma: Je tu nekdo z Liberce ?
Odpovědi: 1
Zobrazení: 959

Re: Je tu nekdo z Liberce ?

Vyreseno.
od mackh
12.prosinec 2025 - 16:48
Fórum: Mimo mísu
Téma: Je tu nekdo z Liberce ?
Odpovědi: 1
Zobrazení: 959

Je tu nekdo z Liberce ?

Odpoved nejlepe na SZ.

Dekuji
od mackh
18.listopad 2025 - 22:43
Fórum: Volná diskuse
Téma: SKY DE iCAM pod OpenATV 6.4 ?
Odpovědi: 5
Zobrazení: 2124

Re: SKY DE iCAM pod OpenATV 6.4 ?

Loni mi to taky pod 6.4 fungovalo, ale ted ne.
Podle 1. navodu to taky nejde, druhy zkusim zitra.
od mackh
18.listopad 2025 - 20:28
Fórum: Volná diskuse
Téma: SKY DE iCAM pod OpenATV 6.4 ?
Odpovědi: 5
Zobrazení: 2124

Re: SKY DE iCAM pod OpenATV 6.4 ?

Znamena to, ze SKY DE na OSCAM+iCAM pod openATV 6.4 na ARM CPU nejde ?
Pod 6.4 mi funguje jen EPG ...
od mackh
16.listopad 2025 - 20:36
Fórum: Volná diskuse
Téma: SKY DE iCAM pod OpenATV 6.4 ?
Odpovědi: 5
Zobrazení: 2124

Re: SKY DE iCAM pod OpenATV 6.4 ?

Dekuji, ale to asi nepomuze,
Gigablue QUAD 4K je ARM ...
od mackh
16.listopad 2025 - 19:01
Fórum: Volná diskuse
Téma: SKY DE iCAM pod OpenATV 6.4 ?
Odpovědi: 5
Zobrazení: 2124

SKY DE iCAM pod OpenATV 6.4 ?

Lze rozchodit i pod OpenATV 6.4 ?
Pokud ano, jak ?
(Pod 7.6 mi to jde, ale potrebuji 6.4 )
od mackh
16.listopad 2025 - 16:43
Fórum: Volná diskuse
Téma: Hudobné kanály MTV v Česku chce nahradiť poľský Music Box
Odpovědi: 7
Zobrazení: 2987

Re: Hudobné kanály MTV v Česku chce nahradiť poľský Music Box

K dispozici jsou také britské stanice NOW 70s, NOW 80s, NOW 90s & 00s a dále programy NOW Rock a dočasně i NOW XMAS (vánoční kanál), které jsou šířeny FTA do celé Evropy ze satelitu Astra 2G.
od mackh
16.listopad 2025 - 14:42
Fórum: Volná diskuse
Téma: Gigablue QUAD 4K se sam po cca 2 hodinach zapina
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1366

Re: Gigablue QUAD 4K se sam po cca 2 hodinach sam zapina

A kde se ten refresh nastavuje ?
Nemuzu to nikde najit.
od mackh
16.listopad 2025 - 12:51
Fórum: Volná diskuse
Téma: Gigablue QUAD 4K se sam po cca 2 hodinach zapina
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1366

Gigablue QUAD 4K se sam po cca 2 hodinach zapina

V casovacich neni zadny zaznam a v TV take nic neni.
Cim to muze byt ?
od mackh
06.listopad 2025 - 19:58
Fórum: Volná diskuse
Téma: Nastaveni vzhledu seznamu kanalu v OpenATV 7.6 a FullHDGlass ?
Odpovědi: 7
Zobrazení: 2823

Re: Nastaveni vzhledu seznamu kanalu v OpenATV 7.6 a FullHDGlass ?

Jeste jedna prosba:
Stale nejde nejak nastavit, aby se seznam kanalu vyvolal tlacitkem OK ?

A jeste:
Kde se nastavuje interni LCD ?
V Prispuzobeni a Vzhlled to neni.
od mackh
06.listopad 2025 - 12:41
Fórum: Volná diskuse
Téma: Nastaveni vzhledu seznamu kanalu v OpenATV 7.6 a FullHDGlass ?
Odpovědi: 7
Zobrazení: 2823

Nastaveni vzhledu seznamu kanalu v OpenATV 7.6 a FullHDGlass ?

Prosim o radu, kde najdu nastaveni techto 2 veci.

1. Zobrazeni picon za cislem kanalu.
2. Zmena barvy popisu vysilaneho programu.

Dekuji
od mackh
19.říjen 2025 - 17:11
Fórum: Volná diskuse
Téma: Pouziva nekdo router (modem) FritzBox ?
Odpovědi: 0
Zobrazení: 1282

Pouziva nekdo router (modem) FritzBox ?

Presel jsem z routeru ASUS DSL-AX82U na FritzBox 7583 a od te doby mam cca do 5 minut vypadek sharingu.
Vse ostatni funguje normalne.
Kdyz se vratim k ASUS, tak vse funguje jak ma.

Ma nekdo podobne zkusenosti ?
od mackh
13.říjen 2025 - 12:25
Fórum: Volná diskuse
Téma: Hudobné kanály MTV v Česku chce nahradiť poľský Music Box
Odpovědi: 7
Zobrazení: 2987

Re: Paramount zatvára kanály MTV v celej Európe

JaRoY píše: 12.říjen 2025 - 20:52 No tak teraz ho budes musiet predat. Na co ti bude? :P
No je jeste jeden zajimavy kanal z tech 16, co tam byly a z te doby, ktery ZATIM zustal:
Discovery

Přejít na rozšířené vyhledávání