Nalezeno 58 výsledků hledání

od nalimabfor
19.červen 2026 - 11:03
Fórum: Diskusia VU+ Ultimo 4K
Téma: Ultimo 4k nenacita priecinok filmov
Odpovědi: 1
Zobrazení: 343

Re: Ultimo 4k nenacita priecinok filmov

Dakujem za reakciu, nastavil som to v EMC
od nalimabfor
18.červen 2026 - 10:31
Fórum: Diskusia VU+ Ultimo 4K
Téma: Ultimo 4k nenacita priecinok filmov
Odpovědi: 1
Zobrazení: 343

Ultimo 4k nenacita priecinok filmov

Po zmene img ATV7,04 na ATV 7,6 nenajde priecinok hdd/movie s nahravkami pri pouziti tl pvr. HD je pripojeny media/hdd loggs: /home/root/logs/20260618-100410-enigma2-crash.log 620/37177 1% OpenATV Enigma2 crash log crashdate= t j n 18 10:04:10 2026 compiledate=Nov 7 2025 skin=MetrixHD/skin.xml sourc...
od nalimabfor
16.prosinec 2025 - 15:40
Fórum: Poradna pri nákupe
Téma: Grudig STC160 +HMM 410
Odpovědi: 0
Zobrazení: 989

Grudig STC160 +HMM 410

Prosim o Vaš nazor na tuto hlavnu stanicu, ak sa este da zohnat nejake to HMM na rozsirenie
ma to vobec zmysel ?, alebo sa pozriet po niecom aktualnom v porovnatelnej cene .
Každy nazor ma zorientuje v tejto problematike.
Dakujem
od nalimabfor
19.srpen 2025 - 14:17
Fórum: VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K
Téma: VU+duo iba cervena led
Odpovědi: 6
Zobrazení: 3628

Re: VU+duo iba cervena led

Dakujem zo ochotu, docital som sa v odkaze od Walder o U801 , objednavam ho.
Dam vediet vysledok
od nalimabfor
19.srpen 2025 - 8:46
Fórum: VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K
Téma: VU+duo iba cervena led
Odpovědi: 6
Zobrazení: 3628

Re: VU+duo iba cervena led

Takto, ked spustim putty s nastavenim com1 co nie je moj pripad, samozrejme pise ze com1 sa neda otvorit. Ked nastavim spravne na com6 putty sa spusti, ele po zapnuti dua sa nič nedeje s toho usudzujem že com port na duu je ok ale ziadna cinnost p0 zapnuti. Len dodam že cela zostava w10-putty-nullmo...
od nalimabfor
18.srpen 2025 - 18:02
Fórum: VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K
Téma: VU+duo iba cervena led
Odpovědi: 6
Zobrazení: 3628

VU+duo iba cervena led

Duo hlhe roky po vymene tych 3 elitov pracovalo. Teraz sa objavila opat len cervena led a po case sa uz ani ta neobjavila. Po oprave zdroja teraz cervena led nabehne no duo je mrtve,hyperterminal-putty ani tuk. Nastroj VU-utill po spusteni ziada otvorit com port, putty vsak com port pozna. Na VU for...
od nalimabfor
27.červen 2025 - 18:44
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon sf 8008 frekvencia 12129V nova sport5 SK
Odpovědi: 4
Zobrazení: 2288

Re: Octagon sf 8008 frekvencia 12129V nova sport5 SK

bude to tak,problem je v prijmaci
dvbsnoop V1.4.56 -- https://github.com/OpenVisionE2/dvbsnoop

---------------------------------------------------------
Transponder PID-Scan...
---------------------------------------------------------
a nic
Dakujem za snahu
od nalimabfor
27.červen 2025 - 16:25
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon sf 8008 frekvencia 12129V nova sport5 SK
Odpovědi: 4
Zobrazení: 2288

Re: Octagon sf 8008 frekvencia 12129V nova sport5 SK

Ostatne transpodery su ok, iny typ prijmačaju ladi bez problemov.
Je mi zahadou, ze sa este nikto neohlasil s tymto prijmacom pri ladeni Nova sport5 SK.
Doplnim ,jedna sa o combo tuner a asi som sa uz s tym stretol ale tam ten proble nevadil.
Stacila im Nova sport5 CZ.
od nalimabfor
27.červen 2025 - 11:39
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon sf 8008 frekvencia 12129V nova sport5 SK
Odpovědi: 4
Zobrazení: 2288

Octagon sf 8008 frekvencia 12129V nova sport5 SK

Problem s fr 12129v nenaladi nic. Img ATV6.3 aj atv 7.5.1
satellites.xml aj v e2 aj v tuxbox z funkcneho prijmaca.
Poradte
od nalimabfor
12.listopad 2023 - 8:22
Fórum: Diskusia VU+ Uno 4K SE
Téma: VU-Uno 4k SE
Odpovědi: 383
Zobrazení: 163617

Re: VU-Uno 4k SE

Skus spustit ten oscam z telnetu a uvidiš co vti chyba
od nalimabfor
05.září 2023 - 8:18
Fórum: Diskusia VU+ Ultimo 4K
Téma: Nejde nahrát image vu ultimo4k
Odpovědi: 13
Zobrazení: 7201

Re: Nejde nahrát image vu ultimo4k

Urcite si to robil takto:
Extrahujte obraz USB (jedná se o archiv .zip) v počítači pomocí svého oblíbeného rozbalovacího nástroje do kořenového adresáře USB klíčenky. Výsledkem je, že dostanete "ADRESAR VUPLUS "a v tomto adresáři najdete adresář ultimo4k, ve kterém najdete potřebné soubory ?
od nalimabfor
31.červenec 2023 - 16:34
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Bez signálu
Odpovědi: 14
Zobrazení: 11804

Re: Bez signálu

Len tak pre uplnost,preverit zdroj by nezaskodilo
od nalimabfor
11.duben 2023 - 12:26
Fórum: Volná diskuse
Téma: Re: Historické okienko
Odpovědi: 10
Zobrazení: 5518

Re: Historické okienko

Na a v elektronkovej dobe TV sme museli PF80 v mefke zvuku menit za PCF82 a oscilator z C miesat v F.
Boloto dist narocne na mechanicku upravu ale pre prijem ORF sa oplatilo.
od nalimabfor
08.duben 2022 - 10:47
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 recovery v mode offline z USB
Odpovědi: 8
Zobrazení: 7427

Re: Octagon SF8008 recovery v mode offline z USB

Mam podobny problem, lenze ten img tam už neni (po dvoch rokoch) a nenasiel som vhodny emmc.
Ma niekto nieco vhodne k dispozicii alebo odkaz.
Dik
Tak nasiel som ho
http://images.mynonpublic.com/openatv/6 ... pen=sf8008
od nalimabfor
15.prosinec 2021 - 8:44
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Egami
Odpovědi: 120
Zobrazení: 60632

Re: RE: Re: Egami10

Mne zena dovolila,
nainstaloval som Egami a record v hdmi in je OK.
To iste úalti aj pre:
vti
nonsolosat
OBH 5.x
od nalimabfor
14.prosinec 2021 - 10:14
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Egami
Odpovědi: 120
Zobrazení: 60632

Re: Egami10

slovaky22 píše:Ahoj..
Veľmi dobrý image..
Používam ten image na vu+ Ultimo4K..
A môžem povedať je veľmi dobrý.
Len škoda Jedna vec nefunguje ArchivCZSKpremium..


Sent from my NX669J using Tapatalk
Funguje spravne nahravanie cez HDMi in v tom ultime?
Dakujem
od nalimabfor
26.prosinec 2020 - 12:16
Fórum: Volná diskuse
Téma: TL-WR941nd s open wrt
Odpovědi: 0
Zobrazení: 1489

TL-WR941nd s open wrt

Dostal sa mi do ruky /ale už dost davno/ tento rooter a je v nom OpenWrt Backfire 10.03.1. Super vec akorat ze mi je na prd, lebo nepoznam prihlasovacie udaje. Klasika hard reset tlacitkom samo ze nefunguje, failsafe mode cez tlacitka taktiaz nic. Ma niekto napad ako sa do neho dostat? TFTP az ked t...
od nalimabfor
21.prosinec 2020 - 17:45
Fórum: Plugins
Téma: OpenWebint - VTi - Zmena http portu
Odpovědi: 6
Zobrazení: 5052

Re: Zmena http port-u v openWebint - VTi img

j,j musi počkat alebo sa naučit ovladat DO aj niečo ine ako prepnut program.
od nalimabfor
21.prosinec 2020 - 17:31
Fórum: Plugins
Téma: OpenWebint - VTi - Zmena http portu
Odpovědi: 6
Zobrazení: 5052

Re: Zmena http port-u v openWebint - VTi img

Uf, VPN,NAT to je vsetko pekne ale tam je asi viac zariadeni s tou 80 a ten rooter to nejak nezvlada.
Jeho web je iny ako 80.
Port je na tu ip smerovany ale nic. Pristup z vpn prave potrebujem povolit ale ked sa na to web nedostanem ,tak som to chcel editovat cez FTP

Přejít na rozšířené vyhledávání