Nalezeno 74 výsledků hledání

od lib01
24.červen 2026 - 17:11
Fórum: Picons
Téma: Picony (novinky) - všechny rozměry download
Odpovědi: 372
Zobrazení: 217831

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

minestra píše: 23.červen 2026 - 22:25 já nevim, nestačí jen rename popř. resize toho nade mnou?
Presne tak, nič viac.
od lib01
11.červen 2026 - 17:52
Fórum: Picons
Téma: Picony (novinky) - všechny rozměry download
Odpovědi: 372
Zobrazení: 217831

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

ešte emotion, comedy, (festival)
od lib01
11.červen 2026 - 17:47
Fórum: Picons
Téma: Picony (novinky) - všechny rozměry download
Odpovědi: 372
Zobrazení: 217831

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Pridávam nové Filmboxy aj fastscan
od lib01
09.květen 2026 - 9:17
Fórum: Picons
Téma: Picony (novinky) - všechny rozměry download
Odpovědi: 372
Zobrazení: 217831

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Tu sú nové picony pre stv, kto má záujem, prosím.
od lib01
21.duben 2026 - 8:46
Fórum: Skins
Téma: Full HD Glass 17
Odpovědi: 450
Zobrazení: 267928

Re: Full HD Glass 17

pozdravujem všetkých,
funguje niekomu rozšírené počasie v HD Glass ? Ja som práve zistil, že to nefunguje, je to "prázdne" a nedá sa ani nahodiť žiadne mesto, a keď aj tak po potvrdení píše, že žiadne mesto sa nenašlo.
Ďakujem vopred za každú odpoveď.
od lib01
06.leden 2026 - 9:12
Fórum: Picons
Téma: ChocholousekPicons updater
Odpovědi: 384
Zobrazení: 294153

Re: ChocholousekPicons updater

ano je to tak, avšak , čo sa týka Skylink-u ,dve pikony sú tam zle a to wau hd -staré logo a nova cinema-zrejme nejaký iný kanál z iného satelitu.
Neviem ako ostatné pikony, ale tieto dve mi na pohľad nesedeli. Takže pozor na to.
od lib01
03.listopad 2025 - 16:54
Fórum: Picons
Téma: Picony (novinky) - všechny rozměry download
Odpovědi: 372
Zobrazení: 217831

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

takže 400x240, dve verzie z linuxsat-suport. pôvodné sú tam 220x132, ja som si ich len "resizol", keďže používam tento rozmer.
(samozrejme treba vymazať a_ pri prvom obrázku.
od lib01
17.srpen 2025 - 11:34
Fórum: Transparentní
Téma: XPicons 220 x 132 pro skin MyMetrix
Odpovědi: 393
Zobrazení: 223984

Re: XPicons 220 x 132 pro skin MyMetrix

Ano, ja by som mal (vlastná výroba, resp. úprava z Nova Sport5), transparentné, ale rozmer 400x240, ale to myslím, nie je až taký problém.
Ak chceš tu sú pre Skylink + cz fastscan
od lib01
02.květen 2025 - 20:56
Fórum: Skins
Téma: XDREAMY
Odpovědi: 5
Zobrazení: 4236

Re: XDREAMY

Vďaka za radu.
od lib01
02.květen 2025 - 20:14
Fórum: Skins
Téma: XDREAMY
Odpovědi: 5
Zobrazení: 4236

Re: XDREAMY

mne táto verzia 5.9.2 narobila neplechu, nedoporučujem aktualizáciu na túto verziu. Napríklad v OATV 7.5.1 po update a reštarte boxu nabehol skin Matrix so základným nastavením, a skin xDreamy zmizol aj z menu pluginov. Keď som to chcel ručne preinštalovať s tu priloženého ipk, tak to bolo odignorov...
od lib01
29.duben 2025 - 17:16
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 114620

Re: Nefunkcna Stream Cinema Community

Warder píše: 28.duben 2025 - 16:31 lib01 - skus trosku aj sledovat dianie, tu sa uz bavime o probleme ktory ma sat12 s pluginom Stream Cinema (SC) ako nahradou za Stream Cinema Community (SCC). :wink:
Ospravedlňujem sa.
od lib01
28.duben 2025 - 16:12
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 114620

Re: Nefunkcna Stream Cinema Community

A ešte dodám, že pokiaľ ho niekto v Archívoch stále má, tak je tam vysvietený na červeno a keď naň kliknete zobrazí sa okno, že je nefunkčný aj s dôvodom prečo.
od lib01
28.duben 2025 - 16:08
Fórum: Plugins
Téma: ArchivCZSK verzia 3.x.x
Odpovědi: 241
Zobrazení: 114620

Re: Nefunkcna Stream Cinema Community

Pozor, Stream Cinema nie je Stream Cinema Community, to je celkom iný doplnok.
od lib01
06.únor 2025 - 16:16
Fórum: Volná diskuse
Téma: Zrusenie hesla Vu plus 4k SE
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2512

Re: Zrusenie hesla Vu plus 4k SE

Dá sa to urobiť jednoduchšie, napr. v OATV image priamo cez: menu-nastavenia-sieť-nastavenie hesla a je to.
od lib01
02.leden 2025 - 10:07
Fórum: Volná diskuse
Téma: OpenATV 7.X
Odpovědi: 46
Zobrazení: 31534

Re: OpenATV 7.5.1

Ano, potvrdzujem, je to nestabilné, padá to, modrá obrazovka.
od lib01
31.prosinec 2024 - 10:50
Fórum: Skylink, Antena+
Téma: 12129 3/4 V - 23,5
Odpovědi: 31
Zobrazení: 15140

Re: 12129 3/4 V - 23,5

Pokud je to rušení, které se dostává do žádaného signálu a způsobí jeho "vygumování", tak je také na místě dát do pořádku kabeláž. Pokud se totiž to rušení "nachytá" na svodu od paraboly, tak je to také hlavně proto, že kabeláž není v dobré kondici. Je to samozřejmě spekulace, a...
od lib01
31.prosinec 2024 - 10:28
Fórum: Skylink, Antena+
Téma: 12129 3/4 V - 23,5
Odpovědi: 31
Zobrazení: 15140

Re: 12129 3/4 V - 23,5

Chyba může být i v kabeláži, hlavně v dobře/špatně udělaných konektorech. Potom to může mít celkem nečekané chování. Už jen to, že se to propojí napřímo může tuto věc ovlivnit. Dát do pořádku všechny konektory, tím bych začal. Zatečení také může mít vliv a časem se spoj znehodnotí. O.K., určite ano...
od lib01
31.prosinec 2024 - 8:46
Fórum: Skylink, Antena+
Téma: 12129 3/4 V - 23,5
Odpovědi: 31
Zobrazení: 15140

Re: 12129 3/4 V - 23,5

lib01: Možno som to tu prehliadol, ale aj keď sa zapojí kábel z LNB (23,5E) priamo do prijímača bez diseqc prepínača a tuner nastavíte v jednoduchom režime iba na 1 pozíciu tak ten konkrétny TP Vám nefunguje? To som zatiaľ neskúšal. A pre mňa by to bolo v súčasnosti celkom zložité z rôznych dôvodov...
od lib01
30.prosinec 2024 - 14:32
Fórum: Skylink, Antena+
Téma: 12129 3/4 V - 23,5
Odpovědi: 31
Zobrazení: 15140

Re: 12129 3/4 V - 23,5

EnoSat píše: 28.prosinec 2024 - 11:05 Este je tu moznost ze ti nieco lezie do rozvodu okolo 12129-10600=1529 MHz pripadne nejaka harmonicka
Reagujem neskoro, ale tomuto absolútne nerozumiem. Ale predsa sa opýtam, že čo by sa s tým dalo urobiť?
od lib01
28.prosinec 2024 - 10:55
Fórum: Skylink, Antena+
Téma: 12129 3/4 V - 23,5
Odpovědi: 31
Zobrazení: 15140

Re: 12129 3/4 V - 23,5

O.k., veľmi pekne ďakujem. Inak mal som náhradný konvertor, takže som ho teraz nahodil, ale výsledok je bohužiaľ stále rovnaký, takže aj pôvodný konvertor je v poriadku. A ano skúsil som tiež prehodiť kábel a výsledok je tiež rovnaký. Nastavenia som mal aj mám presne také isté, ako v tvojich obrázko...

Přejít na rozšířené vyhledávání