Nalezeno 303 výsledků hledání

od rudich
09.červen 2026 - 7:47
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: Karta - Skylink (0D96-0624)
Odpovědi: 1663
Zobrazení: 539009

Re: Karta - Skylink (0D96-0624)

[reader] label = skylink_1 protocol = internal device = /dev/sci0 pincode = 0000 caid = 0624 detect = cd mhz = 500 group = 1
od rudich
24.leden 2026 - 9:47
Fórum: Volná diskuse
Téma: Homer share,,tp link Deco,,problem
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1879

Re: Homer share,,tp link Deco,,problem

Ak je server pripojený na routry, tak klient na decu sa pripojí, ale opačne nie.
od rudich
23.leden 2026 - 20:41
Fórum: Volná diskuse
Téma: Homer share,,tp link Deco,,problem
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1879

Re: Homer share,,tp link Deco,,problem

Tak nech sa pripojí cez deko 192.168.68.x
od rudich
23.říjen 2025 - 18:19
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: Raspberry + oscam
Odpovědi: 1285
Zobrazení: 424401

Re: Raspberry + oscam

git clone https://git.streamboard.tv/common/oscam.git oscam preneseš sa do zložky: cd oscam vytvoríš zložku: mkdir build preneseš sa do: cd build zadáš príkaz: cmake .. zkompiluješ oscam: make a nainštaluješ: sudo make install vrátiš sa do: cd oscam by mal byť umiestnený v / usr / local / bin /
od rudich
22.říjen 2025 - 19:00
Fórum: DOWNLOAD - Keys, Emulators
Téma: Oscam
Odpovědi: 1
Zobrazení: 196079

Re: Oscam

oscam-git11902-ssl 3.6.0 Nie L2b DM-ONE+TWO oscam-git11902@dd61eeee-dream_aarch64-webif-dvbapi-ssl-upx.rar DM-900+920 oscam-git11902@dd61eeee-dream_arm-webif-dvbapi-ssl-upx.rar oscam-git11902@dd61eeee-oe20_armv7-webif-dvbapi-ssl-upx.rar mipsel oscam-git11902@dd61eeee-oe20_mipsel-webif-dvbapi-ssl-up...
od rudich
19.říjen 2025 - 21:00
Fórum: DOWNLOAD - Keys, Emulators
Téma: Oscam
Odpovědi: 1
Zobrazení: 196079

Re: Oscam

oscam-git11901 Nie L2b DM-ONE+TWO oscam-git11901@349ee109-dream_aarch64-webif-dvbapi-upx.rar DM-900+920 oscam-git11901@349ee109-dream_arm-webif-dvbapi-upx.rar oscam-git11901@349ee109-oe20_armv7-webif-dvbapi-upx.rar mipsel oscam-git11901@349ee109-oe20_mipsel-webif-dvbapi-upx.rar VU-uno,duo,zero,ulti...
od rudich
22.květen 2025 - 22:50
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: Karta - RTVS (0668)
Odpovědi: 406
Zobrazení: 150264

Re: Karta - RTVS (0668)

# oscam.server generated automatically by Streamboard OSCAM 1.20_svn SVN r11715 # Read more: https://svn.streamboard.tv/oscam/trunk/Distribution/doc/txt/oscam.server.txt [reader] label = lokal_RTVS protocol = internal device = /dev/sci0 caid = 0668 boxkey = B1B2B3B4B5B6B7B8 rsakey = AB722A8CAA9F58DE...
od rudich
30.duben 2025 - 11:27
Fórum: DM-52X HD
Téma: DM 520 mini HD oscam zapisy na kartu
Odpovědi: 1
Zobrazení: 2879

Re: DM 520 mini HD oscam zapisy na kartu

emmcache = 0,2,2,0
od rudich
27.duben 2025 - 11:16
Fórum: Diskusia - AB Cryptobox
Téma: AB 800 - problém s přihlášením
Odpovědi: 4
Zobrazení: 2429

Re: AB 800 - problém s přihlášením

Ahoj, mám jeden dotaz, vyměnil jsem switch router xyzel za tp link wifi router a nyní po každém zapnutí satelitního přijímače mě to hlásí v černé tabulce na obrazovce ,, úspěšně přidělena IP adresa " dříve do nedělalo. Někdy vyskočí a není připojení k síti. Čím to může být ? Na druhém boxu 750...
od rudich
18.duben 2025 - 11:19
Fórum: VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K
Téma: Programovanie univerzálneho diaľkového ovládača Vuplus
Odpovědi: 66
Zobrazení: 54370

Re: Programovanie univerzálneho diaľkového ovládača Vuplus

Skus zobraziť tabulku programov, stlač menu a vyber si niektorý program, ktorý bude po spustení. Možno to pomôže.
od rudich
17.duben 2025 - 12:12
Fórum: VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K
Téma: mŕtvy Zero rev1
Odpovědi: 8
Zobrazení: 4090

Re: mŕtvy Zero rev1

Skús iný zdroj. A logo openATV tam ostáva i po nahratí openPLi, ale i to sa dá upraviť.Ty si len vymeň zdroj a zero pôjde.
od rudich
07.únor 2025 - 16:43
Fórum: Octagon SFX6008/6018
Téma: Nefunkční přijímač po update firmware
Odpovědi: 9
Zobrazení: 4922

Re: Nefunkční přijímač po update firmware

A ked mu vzadu vytiahnes jack s napajanim, stlacis a dzis na dialkovom Cervene tlacidlo na Zapnutie a znovu pripojis napajanie ? A ked dodrzis tento postup, ani na tv sa ti nic nezobrazi ? Lebo ak ano, tak tam skus nahrat nieco ine, trebarz ATV: https://images.mynonpublic.com/openatv/7.5.1/index.ph...
od rudich
03.leden 2025 - 22:42
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: Oscam 11865
Odpovědi: 10
Zobrazení: 5174

Re: Oscam 11865

uprav si v oscam configu
httpallowed = 0.0.0.0-255.255.255.255
od rudich
31.prosinec 2024 - 9:56
Fórum: AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD Combo DVB-T2/S2/C
Téma: 752 HD Combi a Sledování TV
Odpovědi: 9
Zobrazení: 4552

Re: 752 HD Combi a Sledování TV

Možno by stačilo vymeniť jeden nafúknutý kondík v zdroji = slabý, alebo žiadny signál a AB pofachčí ďalej.
od rudich
25.listopad 2024 - 9:03
Fórum: Diskusia VU+ Ultimo 4K
Téma: Po aktualizaci Win 11 na 24H2 nemohu se připojit k HDD
Odpovědi: 6
Zobrazení: 4312

Re: Po aktualizaci Win 11 na 24H2 nemohu se připojit k HDD

Deskmodder chronologicky vymenoval všetky chyby, ktoré sa doteraz vyskytli v systéme Windows 11 24H2.
https://www.deskmodder.de/blog/2024/10/ ... -probleme/
od rudich
25.listopad 2024 - 8:51
Fórum: Diskusia VU+ Ultimo 4K
Téma: Po aktualizaci Win 11 na 24H2 nemohu se připojit k HDD
Odpovědi: 6
Zobrazení: 4312

Re: Po aktualizaci Win 11 na 24H2 nemohu se připojit k HDD

Snímka obrazovky 2024-11-25 084416.png
od rudich
24.srpen 2024 - 10:45
Fórum: QVIART
Téma: QVIART Lunix 4K
Odpovědi: 352
Zobrazení: 196751

Re: QVIART Lunix 4K

q.jpg
od rudich
22.červenec 2024 - 11:10
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: oscam - OATV 7.5
Odpovědi: 47
Zobrazení: 35242

Re: oscam - OATV 7.5

lib01 píše: 22.červenec 2024 - 10:19 Urobil som tak, ale stále to nefunguje. Znova to začalo bežať až keď som vrátil naspäť pôvodnú binárku.
No vidíš, neurobil si to ako som písal, lebo ak by si dodržal čo som napísal, tak originál binárka by už nenabehla, pretože má zadefinovanu cestuô
ConfigDir = /etc/tuxbox/config/oscam-trunk/
od rudich
22.červenec 2024 - 9:20
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: oscam - OATV 7.5
Odpovědi: 47
Zobrazení: 35242

Re: oscam - OATV 7.5

ano
od rudich
22.červenec 2024 - 8:41
Fórum: Oscam - multiprotokolárny kartový server
Téma: oscam - OATV 7.5
Odpovědi: 47
Zobrazení: 35242

Re: oscam - OATV 7.5

Problém je v tom, že v ATV 7.5 keď si stiahneš oscam tak binárka má zadefinovanú cestu ku configu /etc/tuxbox/config/oscam-trunk/ a takto je to presne v boxe umiestnené. Veď som písal, vymaž v boxe v etc/tuxbox/config /oscam-trunk a config si vlož do etc/tuxbox/ config , nakopiruj a premenuj samurov...

Přejít na rozšířené vyhledávání