Karta - freeSAT (0D97-0653)

Oscam - rady, návody a postupy
Odpovědět
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

No tak jsem namydleny dale. Umim to nainstalovat pres pluginy v pristroji
Ano pak pres.putty jako když.budu mit spravny. Normal z adresare a intall xxx

Ale tot asi vše. Jenze stejne nemam co potrebuji bo nevím co vlastne potrebuji
Uživatelský avatar
Ostrovid
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 145
Registrován: 08.červen 2023 - 12:16

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od Ostrovid »

Potrebujes uz len verziu Oscamu, ktora na tvojom ARM boxe bude vediet korektne pracovat s Freesat kartou v Irdeto mode - 0653.
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

No a prosim nema nekdo moznost poslat odkaz treba ? Moc prosim?
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2860
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od EnoSat »

Aj v tomto vlakne mas minimalne dve binarky pre ARM :o
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

Uff no jsem přišel po 12h směně, tak zkusím hledat. Snad trefím :/
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

oscam-svn11704_arm.rar zkousim tak uvidim. smat je to dobry ale zatím tma a vypadá to obdobně...

tady jsem to nasel: str 12

autor: archi

takze co prinasaju tieto binarky

- obe vedia freesat kartu zinicializovat v l2b mode. skylink tu nebude fungovat
- ako bonus je podpora multisid, t.j napriklad na karte s najnizsim balickom moze is toho trosku viac (tu bu sa hodil podrobny report tiers a co ide naviac - najma cz karty)
- podpora iba internej citacky, protokoly newcamd, cccam, cs378x
- obmedzenie na 4 sids v tom istom case (pre domace zdielanie je to az az)


Přílohy:
oscam-svn11704_arm.rar [572.37 KiB]
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

Kód: Vybrat vše

2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) System name    = Linux
2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) Host name      = sf8008
2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) Release        = 4.4.35
2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) Version        = #1 SMP Mon Dec 24 06:39:12 UTC 2018
2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) Machine        = armv7l
2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) Stb model      = dm8000
2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) Stb boxtype    = sf8008
2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) creating pidfile /var/tmp/oscam-emu.pid with pid 2601
2023/06/29 19:35:18 00000000 s   (config) userdb reloaded: 1 accounts loaded, 0 expired, 0 disabled
2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) signal handling initialized
2023/06/29 19:35:18 00000000 s   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] creating thread for device /dev/sci0
2023/06/29 19:35:18 00000000 s   (reader) emulator [unknown] creating thread for device emulator
2023/06/29 19:35:18 00000000 s     (main) waiting for local card init
2023/06/29 19:35:18 07080286 r   (reader) emulator [unknown] Cannot open device: emulator
2023/06/29 19:35:18 3DF53EB6 h    (webif) webif: decompressed 185850 bytes back into 491216 bytes
2023/06/29 19:35:18 3DF53EB6 h    (webif) HTTP Server running. ip=0.0.0.0 port=83
2023/06/29 19:35:18 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] Reader initialized (device=/dev/sci0, detect=cd, pll max=27.00 MHz, wanted mhz=4.50 MHz)
2023/06/29 19:35:18 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] Reader sci internal, detected box type: sf8008
2023/06/29 19:35:19 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] card detected
2023/06/29 19:35:20 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] ATR: 3B 78 12 00 00 54 C4 03 00 8F F1 90 00 
2023/06/29 19:35:20 07080286 r   (reader) emulator [unknown] Cannot open device: emulator
2023/06/29 19:35:21 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] Hist. Bytes: TĦ#3;
2023/06/29 19:35:21 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] detect irdeto card
2023/06/29 19:35:21 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] Warning: needed try nr 2, next ECM has some delay
2023/06/29 19:35:22 07080286 r        (-) -- Skipped 1 duplicated log lines --
2023/06/29 19:35:22 07080286 r   (reader) emulator [unknown] Cannot open device: emulator
2023/06/29 19:35:23 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] card detected
2023/06/29 19:35:23 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] type: CryptoWorks
2023/06/29 19:35:24 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] Warning: needed try nr 2, next ECM has some delay
2023/06/29 19:35:24 07080286 r   (reader) emulator [unknown] Cannot open device: emulator
2023/06/29 19:35:25 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] card system not supported
2023/06/29 19:35:25 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] Normal mode failed, reverting to Deprecated Mode
2023/06/29 19:35:25 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] ATR: 3B 78 12 00 00 54 C4 03 00 8F F1 90 00 
2023/06/29 19:35:26 07080286 r   (reader) emulator [unknown] Cannot open device: emulator
2023/06/29 19:35:27 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] Hist. Bytes: TĦ#3;
2023/06/29 19:35:27 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] detect irdeto card
2023/06/29 19:35:27 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] Irdeto SC 58 version 21 revision 1, patch level e
2023/06/29 19:35:27 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] caid: 0653, acs: 0.05, country code: CZE
2023/06/29 19:35:27 7A3FC149 r   (reader) Freesat_-_irdeto [internal] providers: 4, ascii serial: ##########, hex serial: ######, hex base: ##
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 29.červen 2023 - 19:47, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix CODE
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

Ted píše toto
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2860
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od EnoSat »

oscam bez emulatora, init 0653 ok - to je obsah toho 10 sekundoveho logu
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

[reader]
label = emulator
protocol = emu
device = emulator
disablecrccws_only_for = 0E00:000000
detect = cd
ident = 0500:000000,007400,007800,021110,023800;0604:000000;0E00:000000;1010:000000;1801:000000,001101,002111,007301;2600:000000;2602:000000;2610:000000
group = 1
emmcache = 2,1,2,1
emu_auproviders = 0604:010200;0E00:000000;1010:000000;2610:000000


ale ten emulator tam mam v oscam.server

ael stejne ve statusu pise eroro u tohoto

Fakt už jsem z toho debil . Jsem vše nastavení jen překopíroval
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2860
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od EnoSat »

to ze ty mas v subore oscam.server reader pre emu neznamena automaticky ze aj binarka oscamu ma v sebe podporu emu
ked si kliknes na Files vo webrozhrani oscamu tak vidis co podporuje
preto je vhodne pri testovani ostatnym readerom nastavit
enable = 0
capture_001_29062023_200906.png
a aktivovat ich ozaj len ked je to nutne
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

Prosím moc, zeptám se tak hloupě. Pomůže mi někdo s tím konkrétně? nebo pokaždé jen mám nějaký názor, že to mám vlastně blbě. Akorát tady otravuji , to chápu ale snažím se udělat co kdo napíše, ale pořád to směruje k nějakému novému problému. Našel jsem v ceem vlákně poslední arm a jediny co tu byl. nahrál jsem. Teď zas pry neumé emulátor. ja jsem totálně bezradný co mám teda teď dělat. Všichni píšou co je blbě, ale je těžké pro amatéra v tomto hledat správna slova do vyhledávače, co chci. Proto jsem si myslel je toto fórum , aby si lidi pomáhali
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2860
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od EnoSat »

Ved ti pomahaju, akurat im posielal polovicne info co pozadovali, alebo nieco co ani nechceli
PS: emulator je k prijmu freesatu bezpredmetny
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

J8 dam dám enable, ale za chvíli to vypne. enable se odfajfkuje . samo a zešedne
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

EnoSat píše:Ved ti pomahaju, akurat im posielal polovicne info co pozadovali, alebo nieco co ani nechceli
Já fakt posílám vše co kdo napíše. Dne za dlouhou dobu jsme se hnuli ze mám mít jakysi arm oscam. už tam je. ted zas problem jakysi s emulator...
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2860
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od EnoSat »

nikto z nich ti nekazal dat reader pre protokol emu do suboru oscam.server (iba zbytocne vyraba zbytocny balast do logu)
kazdy kto ti tu napisal chcel po tebe len protokol internal
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
jajo4546
Odborník
Odborník
Příspěvky: 356
Registrován: 14.duben 2011 - 20:09
satelitni prijimac: DM7080HD

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od jajo4546 »

Jednoducho si v zložke readers vymaž emulátor
jajo4546
Odborník
Odborník
Příspěvky: 356
Registrován: 14.duben 2011 - 20:09
satelitni prijimac: DM7080HD

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od jajo4546 »

OSCam čo tam teraz máš ho nepodporuje a preto ti zosedne ako si písal
aszotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 22.červenec 2007 - 20:41

Re: Karta - freeSAT (0D97-0653)

Příspěvek od aszotek »

NO jasne. sice nevim na co to je, ale smazal jsem. Nic to ale nevyresilo, že to nejede
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2860
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: sf8008 a CL slot

Příspěvek od EnoSat »

aszotek píše:Ted mi volala ze skylink. říkala, že irdeto je nastavene, že to udělala, že kartu vymazala a poslala nove zapisy as bla bla...
Tu si napriklad pisal ze karta je vymazana, ale vypis opravneni pre 0653 si stale neuverejnil (ci je prazdna, ci je so starymi opravneniami, ci je s novymi opravneniami)
z logov co si poslal sa maximalne dozvedeli ze init karty v 0653 je ok a smitec (resp. ze v CRW mode 0D97 su na karte opravnenia len pre 1W) , hoci aspon 3x uz po tebe chceli opravnenia
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Odpovědět

Zpět na „Oscam - multiprotokolárny kartový server“