Nalezeno 162 výsledků hledání

od jerry39
19.březen 2026 - 18:26
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1814

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Díky,nainstalováno ,akorát tam nejsou všechny programy, které jsou při sledování přes prohlížeč. Může to být tímstarším imagem?
od jerry39
19.březen 2026 - 17:36
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1814

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Omlouvám se aledlouho jsem to nepoužíval. Dělal jsem pomocí TC. Kam mám ten soubor uložit, tedy do jaké složky vboxu? Stačí dát do tmp a nainstalovat přes DO?
od jerry39
19.březen 2026 - 16:43
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1814

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Díky,večer dám vědět!
od jerry39
19.březen 2026 - 14:53
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1814

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Já vím, časem to udělám. Verze poslední ArchíivCZSK?
od jerry39
19.březen 2026 - 14:35
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1814

Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Zdravím! Mohl by mi někdo poradit, co nainstalovat do boxu (OpenATV 6.4) aby se dalo Oneplay na něm sledovat? Děkuji!
od jerry39
29.listopad 2024 - 19:19
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Re: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

Děkuji!! Po smazání souboru je vše už v naprostém pořádku!
od jerry39
28.listopad 2024 - 1:13
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Re: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

Tak teď je tam datum čtvrtek 29 listopadu 28. listopadu 1: 03! Takže vše v pořádku! A nic jsem nedělal. asi to trvalo dlouho než se ten datum a čas srovnal. Nerozumím tomu už vůbec. Ale děkuji všem, kteří reagovali! Všiml jsem si toho, protože zmizelo EPG u programů. Po navolení programů to jde EPG ...
od jerry39
27.listopad 2024 - 23:23
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Re: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

Oscam jsem vypnul, popřepínal programy a nic. Oscamem to nebude ten jsem neměnil dlouho , několik let. Nemám kartu. Pořád je tam sobota 30 listopadu.
To vypadá na nový image?
od jerry39
27.listopad 2024 - 20:53
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Re: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

Asi tak , něco se tam pokazilo, nechtěl jsem dělat tovární nastavení.
Při továrním nastavení se smažou všechny programy? A stanice?
od jerry39
27.listopad 2024 - 20:25
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Re: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

No díky, ale já mám pořád o 21min. víc , ale hlavně mám tam sobotu 30. listopadu.
Nemá se v tom webif dát enter a něčím to ještě odeslat do boxu?
od jerry39
27.listopad 2024 - 19:51
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Re: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

Zapomněl jsem dát heslo. Ale stejně to nejde, dám to tam v tom formátu výše , jen změním na aktuální čas , dám enter..a nic.
od jerry39
27.listopad 2024 - 19:07
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Re: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

jo ale co tam mám napsat, máš tam vusolo... Celé to napsat?
potřeboval bych to napsat ručně pro můj box.
od jerry39
27.listopad 2024 - 18:58
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Re: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

Omlouvám se , ale potřeboval bych popostrčit. Mám navoleno open webif.
Tak jsem zadal nastavení - nastavení času, ale tam mám jen to co v přijímači.
Co nastavit aby tam byla ta černá plocha?
od jerry39
27.listopad 2024 - 15:46
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Re: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

Kam to napsat? Byl jsem dlouho nemocný, tak jsem pozapomněl všechny návody.
Prosím trochu polopaticky.
od jerry39
27.listopad 2024 - 15:16
Fórum: Octagon SF8008 4K UHD
Téma: Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum
Odpovědi: 26
Zobrazení: 14177

Octagon SF8008 4K UHD špatný čas a datum

Předevčírem se změnil čas v octagonu. Verze 6.4. Čas se posunul asi o hodinu a 40 min. V nastavení- systém- nastavení času jsem zkoušel kde co. Nakonec jsem dosáhl jen toho, že čas je o 40min vepředu. Zkoušel jsem i jiné satelity, s transponder time. nic. Včera se dokonce posunul i datum, dnes to uk...
od jerry39
04.květen 2024 - 23:12
Fórum: Volná diskuse
Téma: Sekce HD BOx
Odpovědi: 2
Zobrazení: 1639

Re: Sekce HD BOx

No mám ještě dva funkční. Kdyby některý spadnul, tak abych mohl stáhnout soft.
Ta Ariva je snad ještě starší. Nic, hlavně , že je v archívu. Díky za odpověď.
od jerry39
04.květen 2024 - 13:31
Fórum: Volná diskuse
Téma: Sekce HD BOx
Odpovědi: 2
Zobrazení: 1639

Sekce HD BOx

Tato sekce věnovaná HD-Boxu zmizela a přesunula se jen do archívu. Proč? Třeba Ferguson Ariva svoji sekci stále má.
od jerry39
22.duben 2021 - 22:30
Fórum: Diskuse
Téma: EMU
Odpovědi: 141
Zobrazení: 71294

Re: EMU

Já mám ještě G125 , ale ta se tam nedostane kvli vedlejšímu baráku , Ta 105 je noname a ještě možná ne úplně nastavená. NHL jde velmi dobře.
od jerry39
22.duben 2021 - 21:22
Fórum: Diskuse
Téma: EMU
Odpovědi: 141
Zobrazení: 71294

Re: EMU

Díky , nechytám na 105cm , NHL jde.
od jerry39
22.duben 2021 - 18:10
Fórum: Diskuse
Téma: EMU
Odpovědi: 141
Zobrazení: 71294

Re: EMU

Nechytám , to máš na 150cm?

Přejít na rozšířené vyhledávání