Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Odpovědět
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Příspěvek od jerry39 »

Zdravím! Mohl by mi někdo poradit, co nainstalovat do boxu (OpenATV 6.4) aby se dalo Oneplay na něm sledovat? Děkuji!
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2616
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Příspěvek od Warder »

Skus plugin ArchivCZSK. (OpenATV 6.4 by som aktualizoval na nieco novsie.)
------------------
Pýtajte sa na fóre a nie v súkromných správach, nech z toho majú prospech všetci.

------------------
Nosce te ipsum.
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Příspěvek od jerry39 »

Já vím, časem to udělám. Verze poslední ArchíivCZSK?
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2616
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Příspěvek od Warder »

------------------
Pýtajte sa na fóre a nie v súkromných správach, nech z toho majú prospech všetci.

------------------
Nosce te ipsum.
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Příspěvek od jerry39 »

Díky,večer dám vědět!
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Příspěvek od jerry39 »

Omlouvám se aledlouho jsem to nepoužíval. Dělal jsem pomocí TC. Kam mám ten soubor uložit, tedy do jaké složky vboxu? Stačí dát do tmp a nainstalovat přes DO?
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1102
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Příspěvek od VTronik »

ZDE máš wiki stránku s úplnými informacemi, které se týkají instalace. Je důležité mít nainstalovaný i upravený exteplayer.
Zcela jistě bych uvažoval o upgrade image na verzi s Pythonem v3, což OATV 6.4 není. Aktuální je OATV 7.6.0. Tam archivy fungují zcela bez problémů.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
jerry39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: 25.říjen 2010 - 0:04

Re: Oneplay na Octagon SF8008 4K UHD

Příspěvek od jerry39 »

Díky,nainstalováno ,akorát tam nejsou všechny programy, které jsou při sledování přes prohlížeč. Může to být tímstarším imagem?
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF8008 4K UHD“