Nainstaloval som este kodi z feedu. Je vo verzii 19.3 a doinstaloval v nom vsetky potrebne doplnky, napr. SCC a funguje tiez vsetko spravne.
Takze zatial s egami10 spokojnost... zacinam si ho prisposobovat k obrazu svojmu. Mozno si ho teraz necham zopar dni ako hlavny image...
PS: tak som to asi zakrikol. V kodi v scc som pustil film vybral som schvalne mensi objem dat, no po 30 minutak sa postupne zastavil a s DO nereaguje na nic. Treba vypnut a zap. v zadu tlacitkom. Hm




