Ono řešení existuje, ale je to dost složité:mfpman píše:Milionkrat napisane tak napiseme este raz. Kodi nie je primarne urcene na linux e2 (settopbox) ak ti to nefunguje tak mas asi smolu kup si android a tam si daj kodi alebo si daj archiv do boxu kde ten webshare mas
https://www.opena.tv/kodi-plugins-und-r ... kse-2.html
Vyjádření admina Open ATV
oATV7.0 = Kodi19
oATV7.1 = Kodi 20
Ale stejně máte úplně jiný, obecný problém, jako mnoho uživatelů zde. Máte oATV7.0 a oATV7.1 v OpenMultiboot (nebo jiní to mají ve FlashMultiBoot, ale ve výsledku stejný problém).
Nyní máte v krabici pravděpodobně pouze JEDEN datový nosič. A tam začíná vaše trápení.
Máš oATV7.0 a nainstaluj tam Kodi19, nastav vše a jsi spokojený.
Pokud přejdete z oATV7.0 a tam nainstalovaného Kodi19 (vše je kurva a funguje) přes multiboot na oATV7.1 (stále STEJNÝ datový nosič v / na krabici) a nyní tam nainstalujete Kodi20, je konec. Váš Kodi19 byl automaticky nainstalován do /media/hdd/.kodi (skrytá instalační složka systému pro všechny verze Kodi) jako VŽDY na VŠECH krabičkách. Vaše instalace Kodi20 jednoduše hodí vše, co potřebuje a co chcete. Tím je váš starý Kodi19 u konce, historie, minulost.
Jediná náprava:
Příslušnou instalační složku změníte sami tak, že před druhou instalací Kodi20 přejmenujete starou složku na „.kodi19“ a teprve poté nainstalujete nový Kodi20. To nelze triviálně zjednodušit nebo dokonce zautomatizovat. Protože pokud nyní přepnete systém zpět na oATV7.0 pomocí multibootu, vrátí se zpět na Kodi 20 z dřívějška. Nyní byste museli přejmenovat ".kodi" na ".kodi20" a přejmenovat "kodi19" zpět na ".kodi", aby běžel beze změny. A to před spuštěním Kodi.
Jak vidíte, nemá smysl chtít něco automatizovat, protože k tomu může dojít pouze po změně, ale také nemusí (pokud například není nainstalován Kodi). Nový obrázek také nemůže vědět, odkud jste. Od oATV6.4 se starším Kodi by platila jiná pravidla pro přejmenování. S novou verzí Kodi v neupraveném oATVx.x by již neplatila stará pravidla. Všechny ostatní verze oATV v multibootu si skoku verze také nevšimnou.
I to jsme chvíli v týmu psychicky probírali.
Sečteno a podtrženo:
- Automatické přepínání nefunguje
- Kodi v prostředí s více spouštěním nebude fungovat v různých verzích.
- To je něco, co musí uživatel vypnout POUZE instalací a používáním Kodi na jednom systému.
Vše ostatní se dříve nebo později stane nestabilním a problematickým.







